„Žalgirio“ fanai po mačo Jonavoje: „Primena G. Krapiko treniravimo laikus“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ ekipai reikėjo paplušėti Jonavoje, kad palaužtų LKL debiutantės pasipriešinimą.

Martino Schillerio auklėtiniai laimėjo 86:80, tačiau po mačo nemažai kauniečių gerbėjų oficialioje ekipos paskyroje „Facebook“ tinkle liejo nusivylimą. Pateikiame geriausiai įvertintus komentarus.

„Primena G. Krapiko treniravimo laikus, toks buvo „Žalgiris“. LKL bus reikalų, apie Eurolygą, bijau kalbėti. Sėkmės žalia balta“, – rašė Renius.

„Na, žaidimas tai toks tiesiog sėdžiu ir ploju. Lavernas gali žaist po 35+ min. ir vos gyvas gale, bet Mareko tai neišleis nei per kur. Strelnieks mačiau akį krašte, tai įtariu bus traumuotas iki Kalėdų (kitaip Schilleriui bus sunku paaiškinti, kodėl nelaimi prieš nieką). Milaknis, kaip ir visada, tiek puolime, tiek gynyboje stovi kampe ir nepajudins jo niekas (ot, valingas žmogus. Komanda žaidžia, laksto, o jis valią rodo kampe atsistojęs).

Kalnietis irgi sveikatos turi normaliai, net po porą minučių per kėlinį atlaksto. Nu, bet prasileisti 80 taškų nuo čempionų (nesvarbu, kad NKL ir visi pilnai susirinko prieš savaitę), bet užtat žali įmetė 86, valio!!! Eurolyga laikykis, ateina „Žalgiris“ ir treneris sakė, kad mesim daug trajakų, nesvarbu, leis, neleis, vis tiek mesim“, – teigė Tadas.

„Smagu buvo matyti užsivedusią Jonavą ir iki galo žaidimą“, – varžovų kovingumu žavėjosi Povilas.

„Pirmas kartas, turbūt, kai nelaukiu Eurolygos sezono pradžios, nes gynyba... Tai baisu pagalvoti, kas bus Eurolygoje“, – tikino Artūras.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos