Žalgiriečių sveikinime – klijais kvepiantis patiekalas © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ klubas, kaip ir kasmet, sveikina savo gerbėjus su gražiausiomis metų šventėmis, o kūrybinė „Žalgiris TV“ komanda pristato šių metų šventinį epizodą.

Nuotaikingame vaizdo įraše veiksmas šį kartą vyksta „Žalgirio“ arenoje esančiame restorane „Sala“, į kurį kartu su laidos vedėja Egle Jurgaityte atvyko ir trys žalgiriečiai – Kevarriusas Hayesas, Keenanas Evansas ir Arnas Butkevičius.

Jau minėtiems herojams atiteko galimybė tapti šventinio epizodo žvaigždėmis, sėstis prie stalo ir išmėginti Kūčių vakaro bei Kalėdų dienos metu ant lietuvių stalų nugulančius tradicinius patiekalus. Šventinio stalo papuošimu rūpinosi „Pasvirusios kopėčios“.

Ragaujant įvairius patiekalus, kardinaliai išsiskyrė „Žalgirio“ amerikiečių nuomonės – kas patiko K.Evansui, velniškai nepatiko K.Hayesui, arba atvirkščiai.

„Skonis yra daug geresnis už kvapą. Man kvepia klijais“, – prieš ragaujant aguonpienį juokavo K.Evansas.

Žalgiriečiai taip pat susipažino ir su kitomis lietuviškomis švenčių tradicijomis ir burtais, taip pat skyrė linkėjimus „Žalgirio“ gerbėjams.

„Mėgaukitės Kalėdomis su savo šeimomis, likite sveiki ir sėkmės kitais metais“, – sakė A.Butkevičius, pritardamas ir komandos draugams.

Kaip Kauno komandos nariams sekėsi ragauti lietuviškus patiekalus bei traukti burtus, sužinosite pažiūrėję naujausią „Žalgiris TV“ paruoštą vaizdo įrašą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos