Žaidėjai, į kurios tarpsezonio metu taikysis „Lakers“ ekipa

Žaidėjai, į kurios tarpsezonio metu taikysis „Lakers“ ekipa 0 0 2020-05-21 19:46 © AP nuotr.

NBA sezonas iki koronaviruso pandemijos puikiai klostėsi Los Andželo „Lakers“ ekipai.

Komanda demonstravo puikius rezultatus ir buvo vadinta viena iš pretendenčių į titulą.

Vis dėlto ateinantis tarpsezonis bus gana karštas LeBrono Jameso kariaunai.

Vienas iš pagrindinių uždavinių - ekipos gretose išlaikyti puolėją Anthony Davisą, kuris turi pasirinkimą - tapti laisvuoju agentu ar už būsimą sezoną susižerti 28,75 mln. JAV dolerių. Neaišku, ar žaidėjas sutiks su panašia pinigų suma, nes jis gali nuspręsti išklausyti ir kitų klubų pasiūlymus.

Vis dėlto, jei atletas pademonstruotų lojalumą ir nekels savo reikalavimų, tai suteiktų šansą „Lakers“ išsaugoti dabartinius pajėgius atsarginius žaidėjus ar prisivilioti aukšto lygio naujokus.

Žvelgiant į kitus ekipos krepšininkus, kurie taip pat yra savo likimo kalviai ir svarstys, ar pratęsti dabartines sutartis, labiausiai tikėtina, kad keisti klubo nesiryš Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (8,49 mln. JAV dolerių), Avery Bradley (5,01 mln. JAV dolerių) ir JaVale'as McGee (4,20 mln. JAV dolerių).

Tuo tarpu Rajonas Rondo gali susivilioti galimybe tapti laisvuoju agentu ir taip susižerti daugiau pinigų (dabar uždirba 2,62 mln. JAV dolerių per sezoną).

Los Andželo komanda turės tikėtis geranoriškumo iš vidurio puolėjo Dwighto Howardo, kuris uždirbo tik 1,62 mln. JAV dolerių ir tikėsis gerokai didesnio atlygio.

Žvelgiant į potencialius naujokus, galima paminėti gero L. Jameso bičiulio Carmelo Anthony pavardę - veteranas atrodė atsigavęs Portlando „Trail Blazers“ gretose ir galėtų tapti pajėgiu atsarginiu.

Jei „Lakers“ nepasisektų išlaikyti D. Howardo, jo vietą pretenduotų užimti traumą išsigydęs DeMarcusas Cousinsas.

Los Andželo komandos marškinėlius gali apsivilkti ir kiti žinomi atletai. Laisvaisiais agentais pretenduoja tapti tokie žaidėjai kaip Paulas Millsapas, Tristanas Thompsonas, Jeffas Teague, Jae Crowderis, Aronas Baynesas, Derrickas Favorsas ar D.J. Augustinas, kurie gali susimažinti apetitą ir vardan galimybės žaisti kartu su LeBronu Jamesu bei pretenduoti į čempionų titulą, teiktų mažesnius finansinius reikalavimus.

Vis dėlto pagrindine „Lakers“ figūra vasaros darbuose neabejotinai reikėtų įvardinti A. Davisą – jei žaidėjas nuspręsti nutraukti bendradarbiavimą su komanda, ambicingos ekipos planai būtų gerokai sujaukti ir ji gali tapti neatpažįstama.

0 0

Komentarai (0)