Žaibais rūbinėje spjaudęsis M. Schilleris: „Patys matėte rungtynes“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ antrą savaitgalį iš eilės nugali Prienų „CBet“, tačiau pastaroji dvikova buvo visiškai kitokia. Kauniečiai 103:100 įveikė svečius, tačiau tam reikėjo Steve‘o Vasturios sezono rungtynių bei gynėjo tritaškio išplėšusio pratęsimą.

Prieniškiai pademonstravo neeilinį kovingumą. Rungtynėms registruoti buvo 9 žaidėjai, o Khadimas Sow nuo suolo nepakilo. Rotaciją išbalansavo ir pražangos – Egidijus Dimša ir Marquisas Wrightas buvo priversti rungtynes baigti anksčiau laiko dėl 5 asmeninių pražangų.

„CBet“ pagyrų ir liaupsių nusipelno labai daug, tačiau kitoje barikadų pusėje – tokio pačio jausmo nėra. Daugkartiniai Lietuvos čempionai vos neprisižaidė su stipriai nukraujavusia „CBet“ komanda.

„Visų pirma, noriu pasveikinti varžovus su puikiomis rungtynėmis. Pirmoje rungtynių dalyje mūsų gynyba greitajame puolime ir atkovoti kamuoliai nefunkcionavo. Antroje rungtynių dalyje neveikė vienas prieš vieną gynyba“, – taktines rungtynių subtilybes spaudos konferencijoje gliaudė žalgiriečių vyr. treneris Martinas Schilleris.

Jo ekipa nors turėjo kur kas ilgesnį suolą ir šviežumą, bet užsivedimo lygiu niekaip neprisivijo „CBet“ krepšininkų. Net ir pratęsimo metu Regimantas Miniotas ėmė kamuolius puolime, o gynėjas Tomas Digbeu surinko 11 atšokusių kamuolių.

„Nežinau, turiu pažiūrėti rungtynių įrašą, bet, manau, žaidėjai norėjo laimėti“, – trumpai mintis dėstė „Žalgirio“ strategas.

M. Schilleris sulaukė ne vieno klausimo apie užsivedimą, o vienas iš žurnalistų pažymėjo, jog po rungtynių žalgiriečių rūbinė buvo neprieinama žurnalistams. Pirmą kartą už durų buvo girdėti toks garsus austro trenerio balsas.

Ramumu išsiskiriantis treneris pagaliau parodė spyglius.

„Jie įmetė per daug taškų, patys matėte rungtynes“, – trumpai įvardino savo pykčio priežastį kauniečių strategas.

Kitoje barikadų pusėje „CBet“ vyr. treneris Mantas Šernius galėjo tik nukelti kepurę prieš savo auklėtinius.

„Galima sakyti, kad žaidėme tą patį, ką ir praėjusiose rungtynėse, bet šį kartą viską išpildėme daug solidžiau. Situacija taip susiklostė, jog laimėtume, bet gaila, jog nepavyko“, – kalbėjo treneris. – „Paskutinėje atakoje šiek tiek suvėlavome, jaunimui pritrūko patirties, bet mums tai yra labai gera video medžiaga“.

M. Šernius pasidžiaugė ir kosminiu 35 naudingumo balų Tomo Digbeu pasirodymu: „Jis suprato, kad jei dirbs taip, kaip dirbo, kai atvyko į Prienus – jis negali būti žaidėjas. Jei jis dirbs taip, kaip dirba dabar – aš tikiu, kad jis gali sugrįžti į „Žalgirį““.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos