Ž. Urbonas apie G. Rice‘ą: „Tokio šmikio dar nesu matęs“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Jau įsibėgėjusiame Lietuvos krepšinio lygos sezone atsinaujinusi LKL TV aistruoliams pateiks interviu reportažus ne tik su naujaisiais lygos žaidėjais ar treneriais, bet ir su puikiai sirgaliams pažįstamomis čempionato asmenybėmis.

Pirmuoju šios rubrikos pašnekovu tapo Utenos „Juventus“ vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas.

Strategas Utenoje atsidūrė dar būdamas žaidėju – rungtyniavo čia 2009–2012 metais, o iškart po to baigė karjerą ir tapo uteniškių vyr. trenerio asistentu.

Ž. Urbonas jau kurį laiką užima ir klubo prezidento pareigas, o vadovauti žaidėjams aikštėje pradėjo dar 2017–2018 m. sezone, todėl šis sezonas „Juventus“ vairininkui – jau ketvirtasis vyr. trenerio kėdėje.

Interviu su LKL TV metu Ž. Urbonas kalbėjo ir apie Lietuvoje dėl nesilaikytos disciplinos neužsibuvusį krepšininką – Gleną Rice‘ą. Anot trenerio, nepaisant pokalbių su legionieriumi, jo perauklėti nepavyko.

„Atėjo, įsivaizdavo, kad yra žvaigždė. Žinau vieną dalyką – žvaigždės yra tik danguje, mes visi esam žmonės. Kadangi jis nesuprato žmogiškos kalbos ir susitarimų, teko išsiskirti. Tokio šmikio dar nesu matęs“, – teigė treneris.

Apie „Juventus“ sudėtį ant popieriaus, branduolio svarbą ir po kojomis esantį pasaulį – interviu su Ž. Urbonu.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos