„Wolves“ sutriuškino Prienų klubą © „Wolves“ nuotr.

Pergalingai draugiškų rungtynių ciklą pradėjo BC „Wolves“ komanda.

Pirmajame ikisezoniniame jėgų pasitikrinime Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 115:76 (30:25, 27:17, 24:23, 34:11) įveikė Prienų „Labas GAS“. Rungtynių starte abi komandos geriau puolė, nei gynėsi. Atakuoti šiek tiek geriau sekėsi Ado Juškevičiaus ir Regimanto Minioto vedamiems vilkams, kurie ketvirčiui baigiantis įgijo 8 taškų pranašumą (26:18).

Aukštesnę pavarą įjungę „Wolves“ spurtavo antrajame kėlinuke. Jame turkio spalvos marškinėlius vilkintys krepšininkai be atsako surinko 14 taškų ir susikrovė solidų pranašumą – 53:31. Jį kelis tolimus metimus prieš pertrauką pataikiusiems prieniškiams pavyko sumažinti iki 15 taškų deficito.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Labas-GAS“ toliau naudojosi tuo, iad vilkų metimai skriejo pro šalį iš puikių situacijų. Skirtumas sumažėjo iki 7 taškų (64:57), tačiau dar arčiau savo varžovų „Wolves“ komanda nebeprisileido. Po dar vieno spurto paskutiniame ketvirtyje, per kurį surinko 16 „sausų“ taškų, sparčiai nutolo ir savo pranašumą augino iki pat mačo pabaigos. Šiose rungtynėse komandos draugams aikštelėje padėti negalėjo smulkią kojos traumą patyręs Vitalijus Kozys.

„Wolves“ komandai taškus pelnė: Regimantas Miniotas (9 atk. kam.) ir Ahmadas Caveras (9 atk. kam.) po 24, Mindaugas Lukauskis 18, Hugo Invernizzi 13 (8 atk. kam.), Adas Juškevičius 12 (8 rez. perd.), Antanas Udras 8, Arnas Beručka 7, Tomas Lekūnas 5, Vaidas Čepukaitis 4. Tomas Pačėsas nepasižymėjo.

Antrąsias draugiškas rungtynes „Wolves“ žais rugpjūčio 30 d. su Tartu „Ulikool“ (Estija)