„Wolves“ puolėjas E. Žukauskas: „Bus pergalių, bus ir žiūrovų“ © lkl.lt nuotr.

Vilniaus „Wolves“ šeštadienį atvers dar vieną naują lapą jauno klubo istorijoje. Po debiutinio sezono Alytuje, antrajam savo sezonui į Vilnių persikėlusi komanda sužais pirmąsias rungtynes ir savo namuose – atnaujintoje „Avia Solutions Group“ arenoje priims „Gargždų“ ekipą,

Jei Alytuje pavyko užsitarnauti krepšinių mėgėjų dėmesį, tai Vilniuje tai padaryti bus kur kas sunkiau. Tuo neabejojo ir „Wolves“ puolėjas Eigirdas Žukauskas. Pats krepšininkas nesiryžo spėlioti, kiek žiūrovų pavyks pritraukti į areną, tačiau tikisi, kad prie didesnio jų skaičiaus prisidėti gali geras komandos žaidimas.

„Arena man ir mano komandai – vis dar nauja, nes praėjusį sezoną žaidėme Alytuje. Smagu, kad persikėlėme į Vilnių ir turime savo namus, kurioje nesame tik svečiai. Sunku pasakyti, kiek į juos ateis žiūrovų. Norime, kad jų būtų kuo daugiau. Sostinėje yra visai kitas žmonių kiekis nei Alytuje, arena daug didesnė, todėl jų gali ateiti kur kas daugiau. Aišku, ją užpildyti nebus lengva. Manau, kad žiūrovų kiekis labai priklausys nuo to, kokį rodysime žaidimą, kaip kovosime, ar bus patrauklus mūsų rodomas krepšinis. Bet svarbiausia – iškovoti pergales. Bus pergalių, bus ir žiūrovų“, – kaip arenoje sulaukti didesnės auditorijos svarstė E. Žukauskas.

Sezoną „Wolves“ pradėjo nelengva pergale Šiauliuose. Vietos ekipą palaužti pavyko tik pačioje mačo pabaigoje (68:66). Tąsyk komandą į priekį vedė jos naujokas Vaidas Kariniauskas, surinkęs 22 taškus ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Dvikovoje su „Gargždais“ krepšinio mėgėjai galės išvysti dar du naujus veidus „Wolves“ sudėtyje. Savaitės viduryje Vilkų ekipą papildė FIBA pasaulio čempionate žibėjęs latvis Artūras Žagaras bei su komanda nuo pasirengimo sezonui pradžios treniravęs Egidijus Mockevičius.

Prieš šias rungtynes mintimis apie tai, ko galima tikėtis akistatoje su svečiais iš Vakarų Lietuvos, apie pasirengimą sezonui, pirmąsias rungtynes Šiauliuose ir prastą komandos pataikymą jose nuo baudų metimo linijos bei lengvai pritapusį legionierių iš Latvijos, pasidalino E. Žukauskas.

Ar jau pavyko prisijaukinti namų arenos lankus?

Kaip žinote, mūsų treniruočių bazė yra Širvintose, todėl daug laiko treniruotis arenoje neturėjome. Bet kiek jo buvo, galvoju, išnaudojome gerai ir pirmosioms rungtynėms tikrai būsime pasiruošę.

Sezono starte Šiauliuose komanda nuo baudų metimo linijos atakavo vos 52 proc. taiklumu. Kaip galima būtų paaiškinti tokį prastą pataikymą?

Galvoju, kad pritrūkome koncentracijos. Galbūt ir nuovargis jautėsi, nes besiruošdami sezonui tikrai sunkiai dirbome. Baudų metimai yra daugiau psichologija. Todėl dabar, kai sezonas jau prasidėjo, kai pavyko iškovoti pirmąją pergalę, bus lengviau susitvarkyti savo galvose, atsistoti prie baudų metimų linijos ir padaryti tai, ką turime – juos pataikyti. Viskas yra paprasta.

Pats tose rungtynėse atkovojai net 12 kamuolių gynyboje, pasiekdamas naują klubo rekordą. Kaip vertini savo pasirengimą sezonui ir jo startą?

Pasirengimas buvo gana banguotas. Jo metu turėjau šiokių tokių sveikatos problemų. Gerai, kad jos nebuvo didelės ir neapsunkino viso pasiruošimo. Gavau keletą dienų poilsio ir jos buvo sutvarkytos. Visumoje galvoju, kad pasiruošiau neblogai. Tikiuosi, kad su kiekvienomis rungtynėmis ir mano, ir komandos žaidimas tik gerės.

„Wolves“ ekipą savaitės viduryje papildė latvis Artūras Žagaras. Kokį įspūdį treniruotėse palieka šis naujokas?

Visų pirma, jo yra labai geras charakteris. Kalbus jaunuolis – tikrai greitai įsiliejo į kolektyvą, su visais bendrauja tiek aikštelėje, tiek rūbinėje. Žino ir yra užtikrintas tuo, ką daro, žino savo stiprybes, įtraukia į žaidimą komandos draugus, užbaiginėja atakas ir pats, kai turi tam progų. Manau, kad, kai pilnai perpras mūsų žaidimą, jis bus didelė paspirtis mūsų komandai.

„Gargždai“ dideliu skirtumu nusileido Kauno „Žalgiriui“. Ko galima tikėtis „Wolves“ ir šios komandos akistatoje?

Nereikėtų per daug žiūrėti į tas rungtynes. „Gargždams“ tai buvo toks pirmas išbandymas, o „Žalgiris“, su visa pagarba, yra Eurolygos komanda, praėjusio sezono Eurolygos atkrintamųjų varžybų komanda, išlaikiusi visą branduolį ir dar sustiprėjusi. Jų žaidimas jau dabar, sezonui vos prasidėjus, yra labai solidus. Ne taip, kai dauguma komandų, kurios šiuo metu dar tik ieško savo žaidimo, vis dar stringa. „Žalgiris“ iškart parodė kietą žaidimą. Todėl, manau, tos rungtynės visai neatspindėjo tikro „Gargždų“ pajėgumo. Mums mūsų startas taip pat nebuvo pats geriausias. Todėl tiek mes, tiek jie parodysim visai kitokį žaidimą. Atsipalaiduoti negalime ir kausimės dėl pergalės.

Pirmąsias rungtynes savo arenoje Vilniuje „Wolves“ žais šeštadienį, rugsėjo 23 d., su „Gargždais“. Dvikovos pradžia – 17 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos