„Wolves“ parsivežė pergalę iš Liublianos © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Wolves” išvyka į Slovėniją buvo sėkminga. Vilniečiai Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyre iškovojo antrąją pergalę iš eilės, nugalėdami Liublianos „Cedevitą Olimpija“ 86:78 (22:18, 26:17, 15:21, 23:22). Šeimininkai ir toliau lieka be pergalių, pralaimėję visas 5 rungtynes.

Banguotame pirmajame kėlinuke be atsako pelnę 9 taškus Vilkai pirmavo 22:13, bet pranašumo neišlaikė, leisdami varžovams priartėti (22:18).

Dar viena sėkminga atkarpa antrojo ketvirčio pradžioje leido „Wolves“ ekipai susikrauti 13 taškų persvarą (33:20), kuri artėjant ilgajai pertraukai išaugo iki 16 taškų po tolimo Rasheedo Sulaimono metimo (42:26).

Vilniaus ekipa sėkmingai tvarkėsi su Klemenu Prepeličiumi, paliktu be taškų pirmoje mačo pusėje. Tačiau jis savo taškų sąskaitą atsidarė tik po ilgosios pertraukos, o šeimininkai ėmė mažinti atsilikimą. Jis trečiojo kėlinuke ištirpo iki vienaženklio skirtumo (56:63).

Sunkios „Wolves“ minutės tęsėsi. Sužaidus kiek daugiau nei minutę paskutiniame ketvirtyje, komandas skyrė jau tik 5 taškai (65:60), o netrukus šeimininkai priartėjo vieno metimo atstumu. Užvirus nervų karui, 2-3 taškų skirtumas, kuriuo pirmavo vilniečiai, laikėsi didžiąją dalį kėlinio.

Kristupas Žemaitis pataikė svarbų tolimą metimą, likus žaisti mažiau nei 2 minutes (77:72). Varžovų ekipos viltis išlaikė K. Prepeličius ir Jaka Blažičius, po kurio baudų metimų komandas vėl skyrė 3 taškai (80:77).

K. Žemaitis darsyk pataikė iš toli, baudos metimą pridėjo R.Sulaimonas, o „Wolves“ pranašumas išaugo iki 7 taškų, likus žaisti mažiau nei pusę minutės (84:77). Per likusį laiką pergalės svečiai iš rankų nepaleido.

Vilniaus komandai negalėjo padėti savaitgalio rungtynėse su Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ čiurną pasitempęs Eigirdas Žukauskas ir vis dar traumą besigydantis Jeffery Tayloras.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Rasheedas Sulaimonas 22 (7 rez. p.), Kristupas Žemaitis ir Vaidas Kariniauskas po 14, Tre‘Shawnas Thurmanas 11 (7 atk. kam.), Regimantas Miniotas 10, Džordže Gagičius 6, Adas Juškevičius 4, Arnas Beručka 3, Christianas Mekowulu 2. Vitalijus Kozys nepasižymėjo.

„Cedevita Olimpija“ komandai DJ Stewartas, Karlo Matkovičius ir Klemenas Prepeličius po 13.

Kitas Europos taurės rungtynes „Wolves“ žais lapkričio 8 d. namuose su Slobožanksės „Prometey“ (Ukraina).