„Wolves“ Kėdainiuose iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui © lkl.lt nuotr.

Ketvirtąją pergalę iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate šeštadienį iškovojo Alytaus „Wolves“ (19-8) krepšininkai.

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai išvykoje 88:81 (25:21, 22:18, 24:22, 17:20) pranoko Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (12-15) ekipą.

„Wolves“ ir toliau tvirtai žengia trečioje vietoje, o pralaimėjęs „Nevėžis-Optibet“ dar šeštadienį susilygins su Klaipėdos „Neptūno“ ir „Šiaulių“ mačo laimėtojais, kadangi tiek viena, tiek kita ekipa šiuo metu turi viena pergale mažiau nei kėdainiečiai.

„Vilkai“ nuo varžovų atsiplėšė antrojo ketvirčio pabaigoje, o gerą atkarpą pratęsė ir po pertraukos, kuomet susikrovė dviženklį pranašumą (49:39). Tokią pat persvarą alytiškiai turėjo ir po trijų kėlinių – 71:61. Kėdainių ekipa dar buvo priartėjusi iki 6 taškų, tačiau pergalės iš rankų „Wolves“ jau nepaleido.

Naudingiausias svečių gretose buvo Rashardas Kelly, sužaidęs kol kas geriausią savo mačą „Betsafe-LKL“. Amerikietis pelnė 24 taškus. Ahmadas Caveris pridėjo 19 taškų. Abu amerikiečiai surinko po 22 naudingumo balus.

Šeimininkams 18 taškų pelnė Deshawnas Freemanas.

Kol kas į save nepanašus po traumos sugrįžęs Artūras Žagaras – latvis per beveik 29 minutes pasižymėjo 5 taškais.

„Nevėžis-Optibet“: Deshawnas Freemanas 18, Danielius Lavrinovičius 14, Timas Lambrechtas 11, Bradley Davisonas 10,  Aaronas Cookas ir Marius Valinskas po 8.

„Wolves“: Rashardas Kelly 24, Ahmadas Caveris 19, Adas Juškevičius 9, Kristupas Žemaitis ir Eigirdas Žukauskas po 8, Regimantas Miniotas 6.