Westbrookas atvedė „Rockets“ į pergalę Los Andžele © AP nuotr.

Hjustono „Rockets“ (33/18) išvykos rungtynėse 121:111 (28:29, 35:34, 34:30, 24:18) nugalėjo Vakarų konferencijos favoritus LeBrono Jameso atstovaujamą Los Andželo „Lakers“ (38/12) ekipą.

Atkakli kova rungtynėse truko iki pat paskutinio kėlinio sirenos, tačiau Mike‘o D‘Antoni auklėtiniai likus paskutinei rungtynių minutei susikrovė 9 taškų persvarą ir nebepaleido pergalės iš rankų.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Russellas Westbrookas, kuris per 37 žaidimo minutes pelnė 41 tašką (1/2 trit., 16/26 dvit., 6/8 baud. met.).

Kiek nebūdingą pasirodymą, nugalėtojų gretose surengė Jamesas Hardenas, kuris prie pegalės pridėjo 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Pralamėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Anthony Davisas, kuris per 40 aikštėje praleistų minučių pelnė 32 taškus (14/21 dvit., 4/5 baud. met.) ir atkovojo 13 kamuolių.

Tuo tarpu LeBronas Jamesas buvo labai arti trigubo dublio. Žaidėjas pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 41, Ericas Gordonas 15, Jamesas Hardenas 14,  Robertas Covingtonas 14, Danuelis House‘as 13, P.J. Tuckeris 11.

„Lakers“: Anthony Davisas, LeBronas Jamesas, Avery Bradley 15, Danny Greenas 15, Alexas Caruso 12.