Vyriška mada: ką apsirengti į sporto renginį? © Organizatorių nuotr.

Dalyvavimas sporto renginyje yra viena maloniausių patirčių. Nesvarbu, ar tai yra futbolo rungtynės, krepšinio atkrintamosios varžybos, ar savaitgalio lenktynės hipodrome, sportas mus visus sugrąžina į gyvenimą. Emocijos būna pakilios, o ore tvyro optimizmas. Be to, tai fantastiška proga pasipuošti nuostabia apranga ir išreikšti savo palaikymą mėgstamai komandai. Nuo to, kokio tipo sporto renginiuose dalyvaujate, priklausys ir Jūsų pasirenkama apranga. Šiame straipsnyje aptarsime patogius ir šiai progai tinkamus drabužius, avalynę ir aksesuarus, kurie padės kiekvienam vyrui patogiai ir stilingai jaustis tribūnose stebint rungtynes.

Kokia avalynė patogiausia sporto renginyje?

Žinoma, sakysite, sporto renginiuose – sportiška ir avalynė! Daugeliu atvejų būsite teisūs. Tokiems sporto renginiams kaip krepšinis, futbolas ir pan. sportinė avalynė – privalumas. Sportbačiai vyrams ne užtikrins patogumą aktyviai sergantuž mėgstamą komandą, bet ir atrodys nepaprastai stilingai. Ypač jei pasirinksite tokių prekių ženklų sportbačius kaip „Lacoste“, „Gola“, „Le Coq Sportif“ ar „Onistuka Tiger“. Šie prekių ženklai turi įspūdingą istoriją ir padarė didelę įtaką įvairioms sporto šakoms. Išimtis taikoma tik tam tikro aprangos kodo reikalaujantiems renginiams ar būnant specialiose ložėse. Čia aprangos kodas skirsis kardinaliai: Jums gali prireikti ir švarko, ir dalykinio stiliaus batų, pavyzdžiui, mokasinų ar klasikinių oksfordo batų.

Kaip apsirengti einant į sporto renginį?

Norėdami mėgautis jaudinančiu sporto renginiu ir nesijausti nejaukiai dėl savo išvaizdos, turėtumėte žinoti kokios aprangos tikimasi renginio vietoje. Mėgstamus džinsus ir klasikinius baltus sportbačius derinkite su vienspalviais marškinėliais V formos iškirpte, polo marškinėliais, megztiniu ar net laisvais marškiniais atraitotomis rankovėmis, kurie galėtų būti tokio pat atspalvio kaip ir Jūsų mėgstamos komandos. Priklausomai nuo renginio ir oro sąlygų, ansambliui žaismingumo gali suteikti odinė, zomšinė ar džinsinė striukė. Bet, nebent esate didelis sporto gerbėjas, venkite rengtis sportine apranga nuo galvos iki kojų.

Kokius aksesuarus rinktis einant į sporto varžybas?

Bet koks sporto renginys būtų nuobodus be tinkamos aprangos. Ji prisideda prie renginio atmosferos ir išreiškia Jūsų palaikymą. Vyrauja klaidingas supratimas, kad sportinė apranga – tai tik uniformos ir komandos drabužiai. Jūs galite rinktis iš daugybės garderobo alternatyvų, tačiau taip pat svarbu nepamiršti tinkamų aksesuarų. Sporto renginiams puikiai tinka įvairios kepuraitės. Priklausomai nuo renginio, galite dėvėti mėgstamos komandos kepuraitę su snapeliu, o žirgų lenktynėse galvą papuošti stilinga fedora. Norint laiku visur suspėti ir neatsilikti nuo dienos tikslų, išmanusis laikrodis bus puikus pagalbininkas. Išmanieji laikrodžiai išpopuliarėjo dėl savo funkcionalumo bei patogumo: ne visuomet yra galimybė pasižiūrėti į telefoną, tačiau niekas nesupyks, jei užmesite akį į savo laikrodį. Tokių laikrodžių stilius įvairus: nuo sportinių, tokių kaip „Amazfit“, iki subtilausir dalykiško stiliaus, pavyzdžiui, „Lorus“ ar „Huawei“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...