arba sakalai arba statyba.Ir cia bloga zinia rytui, nes tada tektu ateityje dalintis miesto pinigus, butu toliau silpnejama.O jei naujam klubui pavyktu prisikviesti sostines bendroves tada isvis nekas
Na ir palygino... Vilniaus „Ryto“ vidutinė vieno krepšininko alga yra maždaug tris kartus mažesnė nei Kauno „Žalgirio“... Mokama už sugebėjimus... Nėra pinigų - nėra gerų žaidėjų...
Pagaliau raudonai qrwai ateina galas.
Puiku, pagaliau kaip Vilnietis turėsiu komandą, kurią galėsiu palaikyti
sakalai nepakausciai sakalai gaidz..
Galetu ir kokia nauja ikurt (pvz gelezinis vilkas)
Vaje ir kaip gi be tavo palaikymo isgyvens?
As sakau ououou sa ka lai!
nebus nei sakalai nei statyba 😀 bus remeju klubas
Rytas yra svetimkūnis. Niekada nesirgsiu už komandą tokiu pavadinimu.
arba sakalai arba statyba.Ir cia bloga zinia rytui, nes tada tektu ateityje dalintis miesto pinigus, butu toliau silpnejama.O jei naujam klubui pavyktu prisikviesti sostines bendroves tada isvis nekas
statyba is back?