Vilniaus „Rytas“ suformavo trenerių štabą © „Rytas“ nuotr.

Naujam sezonui besiruošiantis Vilniaus „Ryto“ klubas išsirinko savo trenerių štabo narius. Sostinės komandos vyr.treneriui Giedriui Žibėnui ir toliau talkins Georgios Dedas, Gustas Maskoliūnas ir fizinio rengimo treneris Tadas Jackūnas.

„Trenerių štabo tęstinumas, žvelgiant į ateinančio sezono komandos sudėtį, sostinės organizacijai yra labai svarbus, – mano „Ryto“ sporto direktorius Donatas Zavackas. – Treneriai Georgios, Gustas ir Tadas – sunkiai dirbantys ir valandų neskaičiuojantys žmonės, kurie yra gerai susidirbę ir atiduoda visas jėgas vardan Vilniaus klubo.“

„Ryto“ trenerių štabe liekantis 41-erių G.Dedas anksčiau yra dirbęs Pirėjo „Olympiacos“, Atėnų AEK, Saratovo „Avtador“ ir Trikalos „Aries“ klubuose. Prieš pradedant trenerio karjerą graikas 17 metų krepšinį žaidė profesionaliai. 

24-erių G.Maskoliūnas, prieš atvykstant į sostinę, treniravimo patirties sėmėsi Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Specialistas darbavosi Jonavos ir Marijampolės klubuose, o 2020-2021 m. sezone prisijungė prie „Perlo Energijos“ trenerių štabo.

Fizinio parengimo treneris T.Jackūnas su „Ryto“ komanda darbus tęs jau trečią sezoną. Vilniečiai savo treniruočių stovyklą planuoja pradėti rugpjūčio 16 dieną.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...