Vilerbano ASVEL komandos apžvalga (Eurolyga 2022) © Organiz. nuotr.

Tęsiame Eurolygos komandų apžvalgą. Šį kartą dėmesys Vilerbano ASVEL ekipai.

Praėjusio sezono rezultatas – 14 vieta.

Išvyko: Chrisas Jonesas, Marcosas Knightas, Charlesas Kahudi, Williamas Howardas, Jamesas Gistas, Youssoupha Fallas, Matthew Marshas, Raymaras Morganas, Dylanas Osetkowski, Victoras Wembanyama, Elie Okobo, Kostas Antetokounmpo.

Atvyko: Parkeris Jacksonas-Cartwrightas, Nando De Colo, Jonah Mathewsas, Ivesas Ponsas, Retinas Obasohanas, Anthony Polite‘as, Joffrey Lauvergne‘as.

Eurolygos sezono išvakarėse – mažai tikėjimo šia prancūzų sudėtimi.

Pernai komandoje žibėjo Elie Okobo ir Chrisas Jonesas, bet net ir jų nuostabaus žaidimo dėka, ASVEL turnyrinėje lentelėje pavyko aplenkti tik tragiškai atrodžiusį Kauno „Žalgirį“.

Šiemet komandos lyderiais turėtų tapti į gimtinę sugrįžęs veteranas Nando De Colo bei buvęs žalgirietis Joffrey Lauvergne‘as.

Tai yra puikūs žaidėjai, De Colo tikrai dar gali žaisti aukščiausiu lygiu, bet problema yra minėtųjų krepšininkų traumingumas.

Sunku tikėtis, jog prancūzai patems visą sezoną išlikdami sveiki, o kuomet vienas ar abu žaidėjai iškris iš rikiuotės, tuomet iš ASVEL tikėtis konkurencingos kovos sunku tikėtis.

Vilerbano klubą papildė Lenkijoje, Vokietijoje ir Izraelyje spindėję gynėjai: P. Jacksonas-Cartwrightas, J. Mathewsas ir R. Obasohanas.

Praėjusį sezoną šie krepšininkai rinko nuostabią statistiką, tačiau lyginti Lenkijos krepšinio lygoje demonstruojama krepšinį ir Eurolygoje yra beprasmiša.

Iš šių trijų naujokų labiausiai įtikina Parkeris Jacksonas-Cartwrightas. Amerikietis žaidžia trečią sezoną Europoje. Pirmajame sezone jis tapo antros Prancūzijos lygos naudingiausiu krepšininku, o pernai tokį patį apdovandojimą atsiemė aukščiausioje Vokietijos lygoje.

Paskutinėse Prancūzijos lygos rungtynėse gynėjas surinko 13 taškų ir atliko rezultatyvius perdavimus, kas teikia Vilerbano klubui optimizmo.

ASVEL taip pat papildė NBA neįsitvirtinęs prancūzas Ivesas Ponsas. Sunku pasakyti, kokios šio krepšininko galimybės Eurolygoje, tačiau tai yra dar vienas krepšininkas, kurio geras žaidimas, kiek pakeistų Prancūzijos komandos vaizdą aikštelėje.

Komplektacijos vertinimas – 6,5

Kiek nuvilianti komplektacija iš ASVEL pusės. Komandoje taip pat neliko perspektyviausio Europos krepšininko ir potencialaus pirmojo NBA šaukimo Victoro Wembanyamos.

ASVEL Prancūzijos pirmenybes pradėjo dvejomis nesėkmėmis iš eilės. Tai nėra tragedija, bet pralaimėjimai lygos vidutiniokai signalizuoja, jog šiame sezone ASVEL gali laukti sunkus sezonas.

Jei reiktų spėti kas užims paskutinę vietą šį sezoną Eurolygoje – pasirinkimas būtų Vilerbano ASVEL.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos