V.Chomičius: „Vyrai atidavė visas jėgas ir visą širdį“

V.Chomičius: „Vyrai atidavė visas jėgas ir visą širdį“ 0 0 2019-11-02 22:51 © STOP kadras

Užgesinus gaisą Alytuje į savo areną pagaliau galėjo grįžti vietos „Sintek-Dzūkija“, kuri šį sugrįžimą paženklino užtikrinta pergale Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse.

Nuo pirmų minučių jautį už ragų sugriebę dzūkai rezultatu 87:61 palaužė Šiaulių „Šiaulius“ ir atsispyrė nuo turnyro lentelės dugno.

Spaudos konferencijoje susitikimą apibendrinęs „Sintek-Dzūkijos“ vyriausiasis treneris Valdemaras Chomičius atidavė duoklę savo žaidėjams ir teigė, kad pagrindinis tokio rezultato faktorius – auklėtinių noras ir darbas aikštelėje.

„Atėjo šventė ir į mūsų namus. Džiaugiuosi, kad vyrai atdavė visas jėgas, visą širdį. Žaidėjai, kurie kilo nuo atsarginių suoliuko lygiai irgi žaidė gerai, vaizdo aikštelėje negadino ir visais atvejais padėjo komandai.

Aišku, kad ir laimi tokį mačą, džiugu, bet pažiūrėjus į statistiką pamatai, kad reikia toliau dirbti. Namų aikštelėje galima laimėti ir kovą dėl kamuolių, ir pataikymo procentas galėtų būti geresnis, tačiau negaliu nieko peikti, nes mes laimėjome rungtynes ir aš dėl to esu labai laimingas“, – kalbėjo V.Chomičius.

0 0

Komentarai (0)