V.Chomičius: „Kai jauti žaidimą, tau turi kažkada pasisekti“ © STOP kadras

Visą sezoną žibantis Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (5-11) lyderis Chauncey Collinsas šeštadienį nustelbė net pats save – vieną po kito sezono rekordus gerinęs amerikietis ryškiausiai prisidėjo prie to, jog jo komanda savo arenoje suduotų netikėtą smūgį Klaipėdos „Neptūnui“ (9-7).

Puikiai visų rungtynių metų tritaškius šaudęs amerikietis taikliai atakavo paskutinę sekundę, o Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai rungtynes laimėjo 80:77.

Po įspūdingos pergalės alytiškių treneris Valdemaras Chomičius teigė, jog tokios sėkmės jo komanda nusipelnė bei aptarė pergalingą Ch. Collinso metimą.

„Visada, kai jauti tą žaidimą, tau turi kažkada pasisekti. Ir metimuose, ir gynyboje, ir visur kitur. Krepšinis tuo ir įdomus, jog, atrodo, dominuoji aikštėje, bet priešininkas pakeičia žaidimo stilių, pasiveja ir tampa sunku laimėti.

Bet paskutinis metimas visada lemia daug. Ch. Collinsas galėjo ir veržtis, kad išprovokuotų pražangą, bet palaukė, kol ištiksėjo laikas. Aišku, pataikė, tas užtikrintumas šiandien padėjo ir Ch. Collinsas visam miestui padovanojo pergalę“, – aiškino V. Chomičius.

Tuo tarpu Tomas Rinkevičius, Klaipėdos „Neptūno“ strategas, sakė, jog jo komandos nesėkmę nulėmė ne tas paskutinis metimas.

„Manau, kad pralaimėjome ne su tuo metimu, bet labiausiai tai nulėmė trečiasis kėlinys, kai Ch. Collinsas pelnė 15 taškų. Daugumoje situacijų jis neturėjo taip atakuoti, tai buvo individualus gynybos brokas. Nesakau, kad metimai buvo lengvi, bet pagal mūsų susitarimą jų neturėjo būti. Jau prieš tai žinojome, kad jis gali sumesti tokius metimus.

Bandėme įvairias gynybas, bet rezultatas buvo neigiamas. Rungtynių eigoje kai kurie mūsų sprendimai nepasiteisino, ketvirtajame kėlinyje nieko nekeitėme, bet taip, įmetė gerą metimą ir laimėjo rungtynes“, – nusivylęs kalbėjo T. Rinkevičius.