V.Čeponis: „Žalgiris“ Rusijos klubo gynybą griovė per visus galus“

V.Čeponis: „Žalgiris“ Rusijos klubo gynybą griovė per visus galus“ 0 0 2020-03-04 09:10 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Teleivizijos komentatorius Vaidas Čeponis socialiniame tinkle aprašė savo įspūdžius apie „Žalgirio“ pergalę Eurolygoje prieš Maskvos srities „Chimki“ ekipą.

Anot žurnalisto, kauniečiai visose srityse pranoko rusus.

"Žalgiris" kosminiu greičiu artėja pre Eurolygos atkrintamųjų varžybų, nors vienu metu, po 9 pralaimėjimų iš eilės, tai atrodė sunkiai įmanoma.

Žalgiriečiai dabar pasiekę dievišką sportinę formą. Ypač puolime.Tai savo kailiu pajuto ir "Chimki", kurie prieš tai trejose iš eilės laimėtose rungtynėse vid. praleido tik po 76 taškus. O antradienį kauniečiai Kurčio kapelai įsūdė net 96.

"Žalgiris" Rusijos klubo gynybą griovė per visus galus. Šeimininkų puolimo įvairovę liudija ir tai, jau per pirmuosius du kėlinius taškų buvo pelnę visi aikštėje pasirodę Kauno ekipos žaidėjai (išskyrus 2 sek. rungtyniavusį Gebeną).

Žalgiriečių deriniai buvo tokie įvairūs, efektyvūs ir nenuspėjami, kad visas "Chimkų" trenerių skautingas nuėjo šuniui ant uodegos. Svečiai nuolat nenutuokė, iš kur laukti pavojaus.

"Žalgirio" krepšininkai labai brandžiai išnaudojo silpną asmeninę Švedo gynybą, nuolat jį vertė keistis ginamaisiais ir jis atsidurdavo prieš aukštesnį varžovą.

Apskritai kauniečiai pasirodė labiau organizuota ir geriau treniruojama komanda. Sunkiai suvokiama, kaip Riversas štampuoja vieną tritaškį po kito, o "Chimki" tai vienas, tai kitas aukštaūgis neprišoka prie mūsų snaiperio, o keistis ginamaisiais priešininkams tiesiog buvo būtina.

Na, bet čia jau jų problemos. Kauno klubo puolimo monstrišką jėgą ir "Chimkų" kiaurą gynybą liudija ir skaičiai - šeimininkai pataikė 14 iš 28 tritaškių (50 proc.) ir 72 proc. dvitaškių.

Nors kauniečiai puolime atkovojo tik 3 kamuolius, o oponentai 10, bet svečiams tai nepadėjo. "Žalgirį" įspūdingas pataikymas.

Lietuvos čempionams galima paploti ir dėl mažo klaidų skaičiaus. Jie per pirmuosius du kėlinius pametė tik tris kamuolius, per ketvirtąjį - nė vieno. Tik trečiajame ketvirtyje suklysta šešis kartus.

Dabar svarbiausia neužmigti ant laurų ir paimti "Zenitą". Demonstruodami tokį puolimą Jasikevičiaus kariai turėtų be vargo užimti Piterį“, - rašė V.Čeponis.

0 0

Komentarai (0)