V.Čeponis: „Treneriui buvo pakišta kiaulė“

V.Čeponis: „Treneriui buvo pakišta kiaulė“ 1 0 2020-03-06 09:15 © „Itar-Tass“ nuotr.

Po Kauno „Žalgirio“ ekipos pralaimėjimo Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai savo nuomonę apie Eurolygos rungtynes Rusijoje išreiškė televizijos komentatorius Vaidas Čeponis.

„Žiauriai apmaudu. Po 15-os žaidimo minučių Sankt Peterburge didelė dauguma „Žalgirio“ gerbėjų turbūt manė, kad žalgiriečiai sutaršys „Zenitą“ ir Šarui įteiks dovaną gimtadienio proga. Aš irgi galvojau panašiai. Tačiau paskui viskas apsivertė aukštyn kojomis ir treneriui buvo pakišta kiaulė.

Be galo kibi, agresyvi, puikiai organizuota Eurolygos autsaiderių gynyba tiesiog uždusino svečius. Jie sutriko, pasipylė klaidos, prasti sprendimai. Javieras Pascualis įrodė, kad yra aukščiausio lygio treneris. Jei jis būtų dirigavęs Rusijos komandai nuo sezono pradžios, neabejoju, kad ji tikrai nesitrintų turnyro lentelės dugne

Galbūt mūsiškiams meškos paslaugą padarė lengvas pasivaikščiojimas parke per pirmąjį kėlinį ir jie gal pamanė, jog galima jau eiti į dušą. "Žalgiris" per pirmąjį ketvirtį „atmatavo“ varžovams 27 taškus, per kitus tris vidutiniškai įmetė po 13. Galbūt kai kurius žalgiriečius per daug nuramino užtikrinta pergalė prieš „Chimki“.

Šįkart blizgėjo tik Landale'as, iš dalies Riversas, tačiau daugelis kitų sužaidė prastas arba labai prastas rungtynes.

Pratęsimo pabaigoje svečiams pristigo ir sėkmės, ir fizinių jėgų. Walkupui jau visiškai linko kojos. Jis ant parketo praleido net 34 minutes. Jokubaitis žaidė tik šešias, nors vaizdo aikštėje negadino.

Tiek pat laiko rungtyniavo ir nieko blogo nepadaręs Gebenas, kuris galbūt būtų efektyviau pasigynęs prieš Iversoną. Tuo tarpu Leday gindamasis atrodė labai varganai. Jis turi stiprų kūną, bet jį moka išnaudoti tik puolime, o ne gynyboje.

„Žalgiris“ sukomplikavo savo šansus patekt į aštuonetą, bet vilties tikrai dar neprarado. Iš likusių šešių mačų reikia laimėti mažiausiai keturis. Beveik nėra abejonių, kad penkios pergalės garantuotų vietą atkrintamosiose“, - rašė V.Čeponis.

1 0

Komentarai (0)