V.Čeponis: „Šiandien reikia imti pergalę Milane“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Televizijos komentatorius Vaidas Čeponis savo soc. tinklo paskyroje tikina, jog Kauno „Žalgiris“ yra šiandien Milane įvyksiančio Eurolygos mačo prieš „AX Armani“ favoritas.

„Sveiki, didieji ekspertai. Na ką, šiandien turim imt pergalytę Eurolygoje. Manau, „Žalgiris“, nors ir varganai atrodė pirmose rungtynėse, šiandien turi labai daug šansų duot į skūrą Milaino dizaineriams.

Nesutinku su lažybų bendrovėmis. Jos favoritu vadina „Armani“. Pirmiausia dėl to, kad Italijos komanda smarkiai nukraujavusi dėl traumų. Nebus itin svarbių žaidėjų – Gudaičio, Macko ir Nedovičiaus. Galbūt jau loš Micovas, bet tikėtina, kad po traumos serbas nebus geriausios formos.

Iš rimtesnių taškų darytojų liko tik Rodriguezas ir iš dalies senelis Scola. Gali kartais iššauti Brooksas, Rollas, bet jie nėra tokio lygio krepšininkai, kurių svečiai neuždengtų.

Tikiu, kad „Žalgiris“ pasimokė iš ankstesnių klaidų ginantis prieš Rodriguezą ir jų nebekartos. Praėjusį sezoną Maskvoje El Chacho tritaškiais CSKA komandą ištempė už ausų dvikovoje su kauniečiais, kurie pergalę jau beveik turėjo kišenėje.

Tada labiausiai klydo Davisas, kuris laiku nepakildavo prie ispano po jam pastatytos užtvaros. Kažkuris iš mūsų aukštaūgių privalo neatsilikti nuo savo tiesioginio oponento, kuris statys užtvarą Rodriguezui, ir iškart perimti barzdočiaus kontrolę. Jau tegul jis veržiasi ir meta floaterį iš baudos aikštelės nei pliurina tritaškius.

Ispanas yra puolimo asas, bet silpnokas gynyboje, ypač vienas prieš vieną. Neabejoju, kad žalgiriečiai tuo bandys pasinaudoti. Taip pat, manau, kad svečiai mėgins pasinaudoti gana lėtomis Scolos kojomis ir atakuoti jį pikenrolo situacijose.

Itin svarbi bus gynyba ties perimetru, nes iš toli pataikyti sugeba ne tik Rodriguezas, bet ir Rollas, Brooksas, iš dalies Scola. Priekinėje linijoje monstrų nėra. Prieš Tarzcewskį, White'ą, Brooksą galima apsiginti be pagalbos.

Profesoriaus Messinos auklėtiniai prastai atrodė Miunchene prieš „Bayern“, Italijos čempionate namie įsigudrino prapilti superkukliam Brešijos klubui. Taigi dabar „Armani“ yra tikrai įveikiamas.

Žinoma, svarbu nepridėti į kelnes. Tikiu, kad žalgiriečiams jau taip nedrebės kinkos kaip mače su „Baskonia“. Tada daugybę kartų mūsiškiai prametė laisvi. Kai nepataikai į skylę, tuomet ir solidi gynyba gali nepadėti“, - rašė V.Čeponis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • girdejau

  sako kad jei ne zurnalisto karjera jis butu puikus treneris.

  • -1
 • girdejau

  sako kad jei ne zurnalisto karjera jis butu puikus treneris.

  • -1
 • girdejau

  sako kad jei ne zurnalisto karjera jis butu puikus treneris.

  • -1

Kitos naujienos