V.Čeponis: prasčiausiai prieš australus sužaidė P.Jankūnas © V.Čeponio nuotr.

Televizijos komentatorius Vaidas Čeponis, šiuo metu viešintis pasaulio čempionate Kinijoje, soc. tinkle nusprendė pažymiais įvertinti Lietuvos rinktinės žaidėjų pasirodymą prieš australus.

„Liūdna. Buvome arti pergalės, bet australų žvėris Patty Millsas sudaužė mūsų viltis į šipulius. Gal be reikalo su juo fotografavausi mačo išvakarėse . Kita vertus, tai – ne pasaulio pabaiga. Dominikos Respubliką sudorosim, o viską turbūt lems mūšis su prancūzais.

Tradiciškai pateikiu savo pažymius Lietuvos krepšininkams dešimtbalėje sistemoje:

7 - Mantas Kalnietis. Neblogai gynėsi prieš Matthew Dellavedovą, bet šįkart puolimui dirigavo neidealiai. Atliko tik 2 rezultatyvius perdavimus. Jo plius minus rodiklis buvo prasčiausias komandoje – minus 18.

6 - Jonas Mačiulis. Padarė ne vieną klaidą gindamasis. Nevertė kalnų ir puldamas. Tikslą pasiekė tik vienas jo metimas iš 7. Jono kraityje – vos 2 naudingumo balai.

7 - Renaldas Seibutis. Gana efektyviai keitė Marių Grigonį, kibiai gynėsi. Šįsyk nebuvo statistas ir puolime – atliko 7 metimus, 4 pataikė.

8 - Domantas Sabonis. Atidavė daugiausia „asistų“ komandoje – 4. Keletą kartų apstumdė Andrew Bogutą, Jocką Landale‘ą ir rinko taškus iš po krepšio. Pataikė visas 4 baudas. Tai jam puikus rezultatas. Tiesa, atkovojo mažokai kamuolių – 4.

5 - Paulius Jankūnas. Veterano įėjimas į aikštę nebuvo sėkmingas. Pauliui trūko jėgos, greičio, šuolio po krepšiais. Visus tris kartus iš žaidimo šovė pro šalį.

6 - Jonas Valančiūnas. Prastos „centro“ rungtynės, į vieną kasą pralaimėjo mikrodvikovą Aaronui Baynesui. Išstenėjo tik 7 taškelius. Manau, kad uteniškiui būti rezultatyvesniam pritrūko ir kvapo, nes daug jėgų išeikvojo stumdydamasis po krepšiais.

6 - Mindaugas Kuzminskas. Ant parketo įbėgo tik trečiajame kėlinyje. Anksčiau, matyt, nežaidė dėl to, kad treneris Dainius Adomaitis rinkosi geriau besiginančius žaidėjus. Ilgas sėdėjimas ant suolo tikriausiai sutrikdė Kuzią. Jis prametė abi svarbias baudas ir baigė pasirodymą su 0 naudingumo balų.

9 - Lukas Lekavičius. Mažylis buvo tiesiog nuostabus puolime. Prasiveržimais, „floateriais“ nuolat draskė varžovų gynybą, kai pikenrolo situacijose buvo atakuojami varžovų aukštaūgiai. Per 17 min. vijurkas „įvarė“ 15 taškų ir šįkart buvo solidesnis už pagrindinį įžaidėją M. Kalnietį.

6 - Edgaras Ulanovas. Nepavyko išnaudoti savo pagrindinio kozirio – žaidimo nugara į krepšį. Sykį prieš Ulią Joe Inglesas apsigynė, o paskui mūsų puolėjas rungtyniauti „ant ūselio“ nebebandė. Gynėsi kokybiškai, sustabdė J. Inglesą, bet pataikė tik 2 metimus iš 7.

6 - Arnas Butkevičius. Pateko į starto penketą, kad gintųsi prieš Patty Millsą. Iš pradžių gynėsi vidutiniškai, bet paskui iš esmės be klaidų. Tiesa, po to staigiojo P. Millso jau nebeprižiūrėjo. Tačiau Arnas nežiūrėjo į krepšį. Per 14 minučių nė karto neatakavo, tai kiek trikdė mūsiškių pozicinį puolimą.

9 - Marius Grigonis. Žaidė labai drąsiai ir rezultatyviai, pasiaukojamai gynėsi. Atseikėjo oponentams 19 taškų. Tai geriausias rezultatas ekipoje. Gaila, kad ketvirtojo kėlinio pabaigoje suklydo dukart iš eilės – atlikdamas perdavimą, perlaikydamas kamuolį.

Rokas Giedraitis. Vienintelis nepakilo nuo suolo“, - rašė V.Čeponis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos