V.Čeponis: „Prancūzijos rinktinė žaidė kokybiškiau už amerikiečius“ © fiba.com nuotr.

Televizijos komentatorius Vaidas Čeponis paanalizavo sensacingą JAV rinktinės pralaimėjimą pasaulio čempionato ketvirtfinalyje Prancūzijos rinktinei.

„Ilgai visų lauktas mūšis pagaliau įvyks!.. Kovoje dėl 5-8 vietų.

Pasaulio čempionate prancūzai iš kovos dėl medalių išspyrė amerikiečius, kurie gynė čempionų titulą. Tai pavadinčiau šiokiu tokiu netikėtumu, bet ne sensacija.

JAV krepšininkai prieš mačą rimtai vertino varžovus, jų nusiteikimas rungtynėms buvo maksimalus, tačiau Prancūzijos rinktinė žaidė kokybiškiau ir pelnytai žengė į pusfinalį.

Atletiški prancūzai parodė kur kas solidesnį komandinį krepšinį. Jų oponentų puolimas buvo labai primityvus. Prancūzijos krepšininkai atkovojo net šešiolika kamuolių daugiau nei varžovai. Nors komandų klaidų skaičius buvo beveik vienodas, tačiau prancūzai po oponentų klaidų pelnė vienuolika taškų daugiau.

Nereikia, kad pamiršti, kad JAV rinktinei Kinijoje atsisakė padėti maždaug 30 pajėgiausių šios šalies žaidėjų. Itn prasta buvo amerikiečių komandinė gynyba. Jie neturėjo jokių kontrargumentų prieš Evaną Fournier ir Rudy Gobertą. Jiems solidžiai talkino Nando de Colo, Frankas Ntilikina, o JAV ekipoje puolime išsiskyrė tik Donovanas Mitchellas.

Amerikiečiai toliau kovos tik dėl 5-8 vietų. Pirmieji jų varžovai bus serbai, kuriuos ketvirtfinalyje ant žemės nuleido argentiniečiai.

Panašu, kad Serbijos krepšininkai psichologiškai palūžo po pralaimėjimo antrajame etape ispanams. Rinktinėje prasidėjo kai kurių žaidėjų ir trenerio Aleksandro Djordjevičiaus nesutarimai, ir ekipa pakriko.

Nemažai specialistų prognozavo, kad amerikiečiai ir serbai susitiks finale, bet jau aišku, kad abi liks be apdovanojimų.

Kita vertus, abiejų rinktinių žaidėjai versis per galvą, kad reabilituotųsi savo sirgalių, kurie juos mala į miltus, akivaizdoje. Taigi laukia bekompromisis mūšis“, - rašė V.Čeponis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos