V.Čeponis: „Ilga pertrauka „Žalgiriui“ neišėjo į naudą“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Televizijos komentatorius Vaidas Čeponis socialiniame tinkle išreiškė nuomonę apie vakarykštę Kauno „Žalgirio“ pergalę Eurolygoje prieš „AX Armani“ klubą.

„Ilga pertrauka „Žalgiriui“ neišėjo į naudą. Žaidėjai pailsėjo, bet dalis jų išsimušė iš ritmo. Maniau, kad žalgiriečiai užtikrintai nugalės krizę išgyvenančią "Armani" komandą. Visa laimė, kad pavyko šiaip ne taip išnešti sveiką kailį.

Šeimininkai puolė neblogai, bet gynyba buvo tikrai prasta. Ypač ties perimetru. Svečiai įsūdė net 15 tritaškių - Rodriguezas ir Micovas iš toli pataikė po 4 kartus atakuodami solidžiu procentu. Ne kartą ir ne du jie metė visiškai laisvi. Tai rodo ir prastai organizuotą gynybą, ir žaidėjų koncentracijos trūkumą.

Kalbant apie puolimą ypač smagu gėl Hayeso, kuris suvertė net 21 tašką. Gal šis mačas taps lūžio momentu ir amerikietis pagaliau atsikratys psichologinės įtampos, kuri jam labiausiai trukdo atsiskleisti.

Dar galima pasidžiaugti labai mažu klaidų skaičiumi. Kauniečiai prarado tik 9 kamuolius.

„Žalgirį“ nuo 7 ir 8 vietų dabar skiria tik viena pergalė. Velniška svarbi bus kita dvikova su „Chimki“, kuris yra tiesioginis mūsų konkurentas dėl vietos aštuntuke.

Kurčio kapela dabar ant bangos (trejos iiš eilės laimėtos rungtynės). Viena to priežasčių - nebe taip egoistiškai kaip anksčiau žaidžia Švedas. Jis vis dažniau ieško komandos draugų, o ne viena galvoja, kaip pačiam užbaigti atakas.

„Chimki“ jau keletą metų žalgiriečiams itin nepalankus oponentas. „Chimki“ šiuo metu yra geresnė komanda nei „Armani“. Vis dėlto tikiu, kad mūsiškiai tikrai gali nukauti Rusijos komandą“, - rašė V.Čeponis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos