V.Čeponis: "Gal geriau prieš pat čempionatą kautis su galingais priešininkais?" © rytasvilnius.lt/R.Vyšniausko nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė penktadienio vakarą Esppo mieste žaidė draugiškas kontrolines rungtynes su Suomijos nacionaline komanda ir sutriuškino varžovus rezultatu 87:46 (22:9, 18:14, 26:13, 21:10).

Apie šią pergalę savo nuomonę socialiniame tinkle parašė televizijos komentatorius Vaidas Čeponis.

„Eina nafik su tokiu grajum:) Lietuvos krepšininkai lengvai pasivaikščiojo Espo miesto parke. Mūsiškiai Suomijoje praleido tik 46 taškus, o šeimininkus sudorojo be gailesčio.

Kažin ar tokios rungtynės reikalingos rinktinei. Gal jau geriau rimta papildoma treniruotė. Juolab su panašios sudėties Suomijos komanda žaidėme jau antrą kartą. Sunku pasakyti – galbūt LKF vadovai manė, kad suomiai žais pajėgiausios ar beveik pajėgiausios sudėties, todėl juos ir rinkosi.

Ne fontanai ir būsimos dvikovos su Pietų Korėja, Angola. Su rusais ir čekais jau reikės kovoti rimčiau. Tiesa, Rusijos komandą be Švedo privalome nugalėti. Labai realu, kad iki planetos pirmenybių mūsiškiai draugiškose dvikovose nuskins visas pergales, bet ar tai duos naudos ir pasitikėjimo žaidėjams, labai sunku nuspėti. Gal vis dėlto geriau prieš pat čempionatą kautis su galingais priešininkais.

Kalbant apie penktadienio „pasibėgiojimą“ pozityvas tas, kad iš esmės visi mūsiškiai gynėsi maksimaliu intensyvumu didžiąją dvikovos dalį – neleido oponentams rengti stagių kontratakų ir laisviems svaidyti tritaškių. Šie žaidimo elementai yra suomių duona kasdieninė.

Sunku ką nors pasakyti apie mūsų lyderių JV ir Domanto pasirodymą, kai tiesioginiai oponentai buvo ne tik per silpni, bet ir puse galvos žemesni.

Svečiai neretai eksperimentavo. Tarkim, trečiojo kėlinio pirmoje pusėje pasitreniravo gintis aikšte. Lietuviai labai lengvai susikurdavo progas metimams ir dėl neblogo kamuolio judėjimo, ir dėl itin blogos suomių gynybos.

Geriausias savo kontrolines rungtynes sužaidė Bendžius, bet į 12-tuką jam prasibrauti šansų nedaug. Po dviejų blankių mačų suspurdėjo Giedraitis. Jam tikriausiai reikės priprasti rungtynaiuti atakuojančiuoju gynėju, nes lengvojo krašto puolėjo pozicija tiesiog perkimšta“, - rašė V.Čeponis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • 00

  uz tokia teisinga izvalga jis nusipelne cepelino

  • 0
 • 00

  uz tokia teisinga izvalga jis nusipelne cepelino

  • 0
 • 00

  uz tokia teisinga izvalga jis nusipelne cepelino

  • 0

Kitos naujienos