V.Čeponis analizavo „Žalgirio“ pergalės prieš graikus priežastis

V.Čeponis analizavo „Žalgirio“ pergalės prieš graikus priežastis 0 0 2020-02-05 09:20 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Televizijos komentatorius Vaidas Čeponis socialiniame tinkle pasidalijo mintimis apie „Žalgirio“ pergalę prieš Pirėjo klubą.

„Valiooooo!!! "Žalgiris" Eurolygoje įsibėgėjo kaip reikiant. Šįkart namie sutaršė "Olympiacos'ą".

Žalgiriečiai antradienį pademonstravo neįtkėtiną intensyvumą tiek puolime, tiek gynyboje, kurioje kontaktu akivaizdžiai pranoko varžovus.

Be to, šeimininkai taktiškai buvo kur kas sumanesni už svečius. Kauniečiai iškart šovė į priekį, kai pirmajame kėlinyje atliekant pikenrolą ar statant užtvarą gynėjui be kamuolio buvo atakuojamas Milutinovas, kuris yra lėtokas "centras". Tai pasiteisino su kaupu - žalgiriečiai sparčiai rinko taškus. "Žalgirio" krepšininkai ne tik įgijo persvarą, bet ir užsiaugino sparnus, tai yra milžinišką pasitikėjimą savo jėgomis.

Paskui Pirėjo ekipa ilgai rungtyniavo be Milutinovo, bet tai jų neišgelbėjo. Nieko baisaus, kad ūgio persvarą turėjęs serbas atkovojo 13 kamuolių, tačiau pelnė tik 8 taškelius, o dėl jo nemobilumo ir nesusiorientavimo komandinėje gynyboje "Žalgiris" surinko kur kas daugiau.

Krito į akis solidžiai sustyguota "Žalgirio" komandinė gynyba. Kiekvienas krepšininkas puikiai žino, kur stovėti, kur judėti, kada ateiti į pagalbą, kada ne. Tai yra nuostabiai atlikti namų darbai. Kauno klubo trenerių pasirengimas rungtynėms yra vienas pačių geriausių Eurolygoje.

Buvo klaidelių, kai laisvi metė pataikantys žaidėjai - Vezenkovas, Paulas, bet per 40 minučių beveik neįmanoma pasiekti, kad varžovų snaiperiai nedengiami neatliktų nė vieno metimo.

Velniškai smagu dėl Jokubaičio ir Gebeno. Šie Kauno komandos jaunikliai svariai prisidėjo prie pergalės.

Mūsiškiai įsūdė net 14 tritaškių iš 22. Dalis metimų tikrai nebuvo iš lengvųjų. Tai rodo išaugusį žaidėjų psichologinį tvirtumą.

"Žalgirio" krepšininkai vis labiau išmoksta branginti kamuolį. Šįkart padarė tik 8 klaidas, o per pirmuosius du kėlinius - vos vieną! Tai susiję ir su tuo, kad kauniečiai, skirtingai nei sezono pradžioje, dažniausiai vengia rizikingų perdavimų, nebežaidžia aklai pagal derinį, kai to neleidžia oponentai, protingai improvizuoja.

Nemanau, kad svečiams būtų kažkuo padėję mačo metu susižeidę Rochestie ar Spanoulis, kuris suspindėjo tik labai trumpai dvikovos pradžioje, o paskui viską svaidė pro šalį.

Spėju, kad ketvirtadienį "Žalgiris" rimtai pasispardys ir Stambule kovodamas prieš lyderį "Anadolu Efes". Gal netgi pavyks parsivežti pergalę. Turkijos klubas kur kas pajėgesnis už "Olympiacos", bet ir kauniečiai dabar daug stipresni nei pirmoje sezono pusėje“, - rašė V.Čeponis.

0 0

Komentarai (0)