Vasarą – net 13 Lietuvos rinktinės rungtynių, tarp varžovų ir pasaulio čempionė Ispanija © Š. Vingelio nuotr./„Krepšinio namai“ nuotr.

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pristato pagrindinį rėmėją – naujos kartos televiziją „Go3”. Nuo šiol – dar daugiau išskirtinio LKF turinio ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės užkulisių žiūrovai ras „Go3“.

„Televizija ir krepšinis – neatsiejami dalykai. Dauguma mūsų skambiausias krepšinio pergales stebėjome ar atsimename iš televizijos transliacijų“, – kalbėjo LKF prezidentas Vydas Gedvilas. „Televizija praturtina krepšinio reginio patirtį. Juk čia yra galimybė stebėti pakartojimus, pritraukti iš arčiau ar sustabdyti tam tikrus momentus. Neabejoju, kad naujos kartos televizija „Go3” kartu su mūsų vyrų krepšinio rinktine sukurs ir pasidalins daugybe neišdildomų akimirkų ir taip džiugins krepšinio žiūrovus.“

„Krepšinis Lietuvoje yra daugiau nei tik sportas. Nacionalinė rinktinė užima ypatingą vietą kiekvieno lietuvio širdyje ir mintyse. Galimybė „Go3“ ir visai grupei būti Lietuvos rinktinės dalimi, yra svajonės išsipildymas ir mes tai branginame. Ši partnerystė suteiks pridėtinę vertę sirgaliams – išskirtinį vaizdo turinį ir galimybes būti arčiau Lietuvos rinktinės. Visos TV3 Grupės vardu linkiu Komandai įsimintinų pergalių ir noriu skanduoti Lie-tu-va!“, – sakėTV3 Grupės generalinis direktorius Christian Anting.

Šią vasarą „Go3“ rodys visas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės draugiškas rungtynes. Taip pat TV3 Grupės kanalais bus transliuojamos liepą ir rugpjūtį vyksiančios FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybos bei rudenį startuosiantis 2022 m. Europos vyrų krepšinio čempionatas.

„Turėsime įtemptą ir, sakyčiau, labai unikalią vyrų rinktinės vasarą. Dar iki Europos čempionato sužaisime devynias draugiškas ir keturias oficialias rungtynes“, – pažymėjo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis. „Todėl labai svarbu, kad susirinktų visi geriausi krepšininkai ir tinkamai paskirstytume krūvius. Džiaugiuosi, kad dauguma žaidėjų davė sutikimą dėl vasaros, taip pat džiaugiuosi, kad turėsime stiprių varžovų kontrolinėse rungtynėse. Neabejoju, kad sukursime įsimintinų akimirkų ir sirgaliams prie ekranų.”

Pirmasis vasaros varžybų ciklas prasidės birželio 16 d. ir baigsis liepos 4 d. Jo metu vyrų rinktinė sužais dvi draugiškas ir dvi oficialias (Pasaulio taurės atrankos varžybų langas) rungtynes.

Antrasis vasaros varžybų ciklas prasidės liepos 25 d. ir baigsis rugpjūčio 30 d., kuomet komanda išvyks į Europos vyrų krepšinio čempionatą. Šio ciklo metu vyrų rinktinė sužais septynias draugiškas ir dvi oficialias (Pasaulio taurės atrankos varžybų langas) rungtynes.

„Šią vasarą ypatingai laukiame krepšinio sirgalių palaikymo, nes į Lietuvą atvyks pajėgiausios Europos rinktinės. Taip pat, švęsdami Lietuvos krepšinio šimtmetį, su Lietuvos rinktine lankysimės visose didžiausiose šalies arenose, tad visi fanai tikrai turės galimybę gyvai pamatyti geriausius Lietuvos krepšininkus“, – sakė LKF prezidentas V. Gedvilas.

Vyrų krepšinio rinktinės vasaros rungtynių tvarkaraštis:

Birželio 22 d. (Ryga, Latvija) Lietuva – Latvija

Birželio 26 d. (Šiauliai) Lietuva – Latvija

Liepos 1 d. (Samokov, Bulgarija) Lietuva – Bulgarija (FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų langas)

Liepos 4 d. (Klaipėda) Lietuva – Čekija (FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų langas)

Rugpjūčio 4 d. (Panevėžys) Lietuva – Estija

Rugpjūčio 8 d. (Kaunas) Lietuva – Šiaurės Makedonija

Rugpjūčio 9 d. (Alytus) Lietuva – Šiaurės Makedonija

Rugpjūčio 11 d. (Vilnius) Lietuva – Suomija

Rugpjūčio 16 d. (Gran Kanarija, Ispanija) Lietuva – Ispanija

Rugpjūčio 18 d. (Vilnius) Lietuva – Ispanija

Rugpjūčio 19 d. (Vilnius) Lietuva – Nyderlandai

Rugpjūčio 24 d. (Išvyka) Lietuva – Varžovai paaiškės vėliau (FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų langas)

Rugpjūčio 27 d. (Miestas paaiškės vėliau) Lietuva – Varžovai paaiškės vėliau (FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų langas)

Bilietų prekyba į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės namų rungtynes prasidės netrukus.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos