Vargo Jonavoje turėjęs „Perlas“ išsivežė pergalę © R.Vyšniausko nuotr.

„Jonava“ (3-12) VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje 73:80 (19:25, 18:17, 22:15, 14:23) patyrė dar vieną pralaimėjimą Vilniaus „Perlo“ (8-7) krepšininkams.

Svečių gretose naudingumu žibėjo Simas Jarumbauskas, pagerinęs asmeninį atkovotų kamuolių rekordą.

Puolėjas per 36 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/9 trit., 4/4 baud. met.), sugriebė 13 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po du kartus perėmė ir prarado kamuolį bei surinko 31 naudingumo balą.

„Perlas“ per 3 dienas antrą kartą įveikė „Jonavą“. Vilniečiai ketvirtadienį rezultatu 98:78 šventė pergalę namuose.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti minutę ir 44 sekundes Nojus Pankratjevas pataikė iš toli ir švieslentėje degė lygus rezultatas (57:57). Kėlinio pabaigoje Kahilas Thomasas pridėjo dvitaškį, taip prieš lemiamą ketvirtį suteikdamas „Jonavai“ trapų 2 taškų pranašumą (59:57).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 33 sekundes Ianas Gardeneris prasiveržimu išvedė „Jonavą“ į priekį (70:68). Vilniečiai į tai atsakė Jokūbo Rubino ir Andreaso Kalogiros tritaškiais bei įgavo 4 taškų pranašumą (74:70).

Per paskutinę minutę Juozas Balčiūnas užsidirbo nesportinę pražangą ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Šeimininkai dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau Augustas Marčiulionis neklydo nuo baudų metimų linijos ir įtvirtino svečių pergalę.

„Jonava“: Kahilas Thomasas 19 (12 atkm. kam.), Modestas Žaunieriūnas 14, Martynas Pacevičius (12 atk. kam.), Ianas Gardeneris ir Juozas Balčiūnas po 7.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas (31 naud. bal., 13 atk. kam.) ir Augustas Marčiulionis (7 rez. perd., 11/11 baud. met.) po 21, Erikas Jermolajevas 16 (8 atk. kam.)