V. Čeponis sužinojo galimas R. Kurtinaičio atleidimo priežastis © Pauliaus Žukausko nuotr.

Televizijos komentatorius Vaidas Čeponis sužinojo daugiau informacijos apie šią savaitę nuskambėjusį įvykį – Alytaus „Wolves“ ekipos trenerio Rimo Kurtinaičio atleidimą.

Anot žurnalisto, tai galėjo nulemti kelios priežastys.

„Kodėl darbo neteko Kurtinaitis?

Netyla aistros dėl Rimo Kurtinaičio pasitraukimo iš „Wolves“ komandos vyriausiojo trenerio posto. Klubo atstovai situacijos plačiau nekomentuoja. Išplatintame pareiškime tik teigiama, kad dėkojama Kurtinaičiui už darbą ir kad klubas su strategu skiriasi „abipusiu susitarimu“.

Dėl šios priežasties žurnalistai bando rasti savo informacijos šaltinių ir sužinoti, kodėl iš tiesų darbo neteko Kurtis. Jis į skambučius neatsiliepia.

Įvairios informacijos ieškau ir aš. Vienas artimai su klubu susijęs šaltinis man vakar teigė, kad Kurtinaičiui liepta trauktis klubo savininko Gedimino Žiemelio iniciatyva. Kitas žmogus (šaltinis), kuris yra irgi neblogai informuotas apie įvykius klube, šiandien man sakė, kad „Žiemelis ne prie ko“ ir kad sprendimą atsisveikinti su garsiu startegu priemė klubo valdyba.

Neva išsiskirti su treneriu labiausiai norėjo klubo prezidentas Rimantas Kaukėnas. Kažkaip sunku patikėti, kad visi šie pokyčiai įvyko bent jau be G. Žiemelio palaiminimo.

Šis verslininkas mėgsta nuodugniai žinoti, kas darosi jo valdomose įmonėse. Juk durys buvo parodytos ne bet kokam eiliniam treneriui, o legendiniam Kurčiui. Šiandieninis mano šaltinis sakė, kad pagrindinė Kurtinaičio atleidimo priežastis buvo ne banguotas žaidimas, ne pralaimėjimai Jonavos, Gargždų komandoms, o daugumos žaidėjų nepasitenkinimas šio stratego treniruotėmis ir vadovavimu stiliumi. Neva jis per daug spaudė ir engė "Wolves" lietuvius, o legionieriams nebuvo toks reiklus.

Dėl to, pasak šaltinio, daugelis ekipos lietuvių jau kurį laiką skundėsi valdžiai. Dėl šios priežasties buvo svarstoma atleisti trenerį gerokai anksčiau. Žaidėjai, žinoma, tų dalykų nekomentuoja. Va tokia situacija. Bandysim kapstytis toliau“, – rašė V. Čeponis.

Straipsnio įvertinimas: 4 3
 • Algis

  Pletkų papylė o teisybės nėra

  • 0
 • Algis

  Pletkų papylė o teisybės nėra

  • 0
 • Algis

  Pletkų papylė o teisybės nėra

  • 0

Kitos naujienos