Uteniškiai iškovojo antrąją pergalę Šiaurės Europos krepšinio lygoje © lkl.lt nuotr.

Pirmajame rungtynių kėlinyje solidų puolimą demonstravę uteniškiai pelnė 27 taškus, o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo keturių taškų skirtumu – 27:23.

Antrajame kėlinyje dažniau klydę „Uniclub Casino – Juventus“ krepšininkai strigo puolime, o tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai tašku sumažino savo atsilikimą. Prieš antrąją rungtynių dalį uteniškiai pirmavo trijų taškų skirtumu – 41:38.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – komandos ir toliau demonstravo fizišką ir nerezultatyvią kovą, o skirtumas po trijų kėlinių nepasikeitė – 56:53.

Ketvirtajame kėlinyje vyko tikra drama ik paskutinės susitikimo akimirkos. Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę uteniškiai iškovojo pergalę minimaliu skirtumu ir Šiaurės Europos krepšinio lygoje išlieka nepralaimėję (2-0) – 76:75.

Uteniškius į pergalę vedė 24 taškus pelnęs B.Ivey, po 10 pridėjo Š.Beniušis ir Ž.Skučas, po 6 – A.Penava, I.Vranešas ir E.Sederevičius, 5 – Ryanas Tayloras, 3 – S.Smithas, po 2 – M.Valinskas, J.Zakas ir E.Šaulys