Tritaškiais prapliupęs Karolis Babkauskas: „Jie – mano duona“

Tauragės krepšinio klubas sezoną pradėjo nesėkme Šilutėje, tačiau po to triumfavo keturis sykius iš eilės ir VIKINGLOTO-NKL pakilo iki penktosios vietos.

Prie pastarųjų dviejų pergalių itin prisidėjo Karolis Babkauskas, kuris praėjusią savaitę tapo savaitės MVP.

Mačuose su Šilalės „Lūšimi“ ir Mažeikių „Ereliais“ jis pelnė po 19 taškų, atliko po 7 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 31 naudingumo balą, o iš tritaškio zonos pataikė net 10 šūvių iš 15.

Interviu su savaitės MVP – apie praėjusį sezoną Vokietijoje, sugrįžimą į Lietuvą, solidžią sezono pradžią ir kovas KMT taurėje, kurioje tauragiškiai dukart nusileido Alytaus „Dzūkija“.

– Laimėjote keturis kartus iš eilės. Kaip komanda įsivažiavo?
– Dabar sekasi visai neblogai. Pirmose rungtynėse ne taip sekėsi, nebuvome gerai susižaidę, nes vėlai susirinkome. Po to vienas kitą pajautėme, su kai kuriais jau buvome žaidę kartu ir įsivažiavome.

– Praėjusią savaitę pataikėte net 10 tritaškių iš 15. Varžovai galbūt paliko daugiau laisvės?
– Laisvės prie tritaškio niekada neturėjau ir turbūt neturėsiu. Taip gavosi, kad komandos draugai sustatė užtvaras ir išsimečiau. Tritaškiai – mano duona.

– Kiek lengviau žaisti dėl to, kad po krepšiu turite puolime solidžiai žaidžiantį Rytį Biliartą?
– Po truputį su juo susižaidžiame. R. Biliartas NKL yra vienas geriausių centrų, tad su juo lengviau užpulti, nes visi varžovai į jį žiūri kaip į gerą žaidėją, kartais ir padvigubina, o tuomet kai kuriems atsiranda laisvės prie tritaškio.

– Praėjusį sezoną žaidėte ketvirtoje Vokietijos lygoje, kurioje vidutiniškai pelnėte po 12 taškų ir atlikote po 5,2 rezultatyvaus perdavimo. Koks buvo praėjęs sezonas?
– Ir pačiam, ir komandai buvo labai geras sezonas. Laimėjome ketvirtą lygą ir patekome į trečią. Komanda labai norėjo, kad likčiau, bet pats norėjau pabandyti grįžti į Lietuvą ir čia dar kažką įrodyti.

Ilgai laukiau pasiūlymų, daug jų neatsirado, o vasaros pabaigoje paskambino Tauragės klubas bei pasiūlė visai neblogas sąlygas. Komandoje turiu pažįstamų veidų, daug žaidėjų iš Kauno. Pagalvojau, kodėl gi ne.

– KMT taurėje pirmajame mače „Dzūkijai“ nusileidote 8 taškais, antrajame – 18 taškų. Kaip sekėsi pasitikrinimas su LKL komanda?
– Nėra lengva, jie fiziškai stipresni, matosi, kad aukštesnis lygis. Namuose sekėsi neblogai, tikrai kabinomės. Antrose rungtynėse irgi pora kėlinių kabinomės, bet kai kurie žaidėjai buvo apsirgę… Pora kėlinių kaip ir neblogai, o po to išryškėjo ir varžovų lygis, ir mūsų nuovargis. Taip ir gavosi.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos