T.Rinkevičius: „Po ilgosios pertraukos varžovai pradėjo gintis agresyviau“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) trečiąjį pralaimėjimą paeiliui patyrė po ilgosios pertraukos subyrėjęs, tačiau 19 taškų deficitą ketvirtojo kėlinio pabaigoje aptirpdyti pajėgęs Klaipėdos „Neptūnas“. Uostamiesčio ekipa namuose 73:80 nusileido čempiono titulą ginančio Kauno „Žalgirio“ krepšininkams.

Spaudos konferencijoje pralaimėjimų priežasčių ieškojęs „Neptūno“ vyriausiasis treneris Tomas Rinkevičius kaltino prastą trečiąjį kėlinį, kuriame jo auklėtiniai nesugebėjo atsilaikyti prieš sustriprintą Kauno komandos gynybą.

„Negaliu pasakyti, kad rungtynės mums buvo labai blogos, buvo gera energija, gerai startavome. Kaip matėte, trečiasis kėlinys buvo prastas.

Ne tik dėl mūsų, paprasčiausiai, „Žalgiris“ pasiūlė agresyvią gynybą ties pražangos riba. Kartais, manau, net už pražangos ribos tas man nepatiko. Žinoma, praradome kažkiek kamuolių, atakavome iš nepatogių situacijų ir varžovai tuo pasinaudojo laimėdami trečiąjį ketvirtį dideliu skirtumu. Paskui jau tik gelbėjomės, nors buvome beveik sugrįžę į rungtynes, bet to neužteko“, – teigė „Neptūno“ strategas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos