T.Rinkevičius: anksti pradėjome saugoti susikrautą pranašumą © fiba.com nuotr.

Klaipėdos „Neptūnui“ (4-2) užteko vieno galingo ketvirčio, kad sugrįžtų į pergalių kelią FIBA Čempionų lygoje. Po ilgosios pertraukos varžovus užbombardavę Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai namuose 86:80 pranoko Stambulo „Bešiktaš“ (2-4) krepšininkus.

„Namų arenoje laimėti prieš tokią komandą kaip „Bešiktaš“ mums buvo malonu ir svarbu, – po dvikovos sakė T.Rinkevičius. – Žaidimu esu patenkintas. Buvo daug gerų momentu, išskyrus paskutinį ketvirtį, kuomet anksti pradėjome saugoti susikrautą pranašumą.

Tai mums kažkiek išmušė iš vėžių. Sustojome, pradėjome neatsakingai dalintis kamuolių, jie perėmė nemažai kamuolių.

Rungtynes laimėjome trečiajame kėlinyje, kuomet gerai žaidėme gynyboje. Trečias kėlinys buvo vienas geriausių šį sezoną gynybos atžvilgiu, mane tai džiugina.“

„Analizuodami nemažai skyrėme dėmesio jų lyderiams – Sh.McKissicui, J.McAdoo ir J.Theodore‘ui, – mintimis dalijosi T.Rinkevičius. – Tai aukšto lygio žaidėjai. Kažkiek susitvarkėme, kažkiek turėjome problemų, bet pagrindinę užduotį įvykdėme.

Tokio lygio žaidėjus visiškai sustabdyti yra sunku ne tik mums, kažin ar įmanoma. Bendrame kontekste esu patenkintas tuo, ką mes pasirinkome, nes nemažai kas pavyko.“