T.Pačėsas: „Nekaltinu D.Adomaičio, tačiau rezultatai yra neigiami“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Buvęs Vilniaus „Ryto“ vyr. treneris Tomas Pačėsas portalo „lrytas.lt“ žurnalistui Modestui Krukauskui pakomentavo Lietuvos rinkitinės pasirodymą pasaulio čempionate Kinijoje.

Banguotai žaidę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai užėmė tik 9 vietą ir neprasimušė į ketvirtfinalio etapą.

„Jei kalbėsime apie faktus, o ne vadovausimės emocijomis, treneris visada buvo, yra ir bus atsakingas už rinktinės rezultatus.

Ar kaltas jis, ar ne – tai neteisingai keliamas klausimas. Yra stratego atsakomybė – už vaizdą aikštėje atsakomybę prisiima treneris. Kalbėkime ne emocijomis – koks rezultatas pasaulio čempionate? Neigiamas.

Tai pasakyti, kad padarytas geras darbas vargu ar galima. Suprantu, kad tiek trenerių štabas, tiek ir rinktinės aptarnaujantis personalas darė gerus darbus, kad komandai sektųsi, tačiau faktas, kad jis neigiamas. Ir čia ne vien tik tos nelemto baudos metimo klausimas.

Aš dabar puikiai atsimenu, kai prancūzams pirmaujant 67:63, Evanas Fournier metė metimą, o už lanko užsikabinęs Domantas Sabonis sugebėjo nupūsti tą kamuolį. Prancūzijos strategas apeliavo, kad būtų taškai, tačiau mačas vyko toliau ir niekas neužaštrino situacijos. Tad modeliuoti, jog viską lemia tik vienas momentas – nereikia. Privalu žiūrėti į detales, faktus, argumentus ir logiką. Aš nekaltinu D.Adomaičio, tačiau rezultatai yra neigiami“, - sakė T.Pačėsas.

M.Krukauskas, lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos