#TimeOutŽalgiris. I.Jankauskaitės pirmas kartas ir sirgalių žinios apie P.Jankūną © stopkadras

Ketvirtadienį pilnutėlė „Žalgirio“ arena stebėjo dar vieną nepakartojamų emocijų, dramos ir aukščiausio lygio krepšinio spektaklį – Kauno „Žalgirio“ krepšininkai savo tvirtovėje priėmė Madrido „Real“ ekipą.

Pergalingų rungtynių užkulisius tradiciškai fiksavo „Žalgiris TV“ komanda su #TimeOutŽalgiris vedėja Dalia Belickaite priešakyje.

Šįkart D.Belickaitei pavyko pakalbinti vieną garsiausių Lietuvos aktorių ir atlikėjų Ingą Jankauskaitę.

Dar šiais metais toje pačioje arenoje koncertuosianti I.Jankauskaitė prisipažino, kad tai buvo jos pirmosios gyvai stebėtos žalgiriečių rungtynės „Žalgirio“ arenoje.

„Atmosfera čia nereali. Tas garsas, to adrenalino kiekis yra kažkas fantastiško“, – kalbėjo I.Jankauskaitė, už pirmą apsilankymą „Žalgirio“ arenoje per krepšinio rungtynes gavusi ir #ManoPirmas rinkini.

Pasukusi prie arenoje dažniau besilankančių krepšinio sirgalių D.Belickaitė nusprendė išsiaiškinti, ar jie gerai pažįsta „Žalgirio“ kapitoną Paulių Jankūną. Aistruoliai spėliojo, kiek Eurolygos rungtynių su „Žalgirio“ marškinėliais yra sužaidęs komandas kapitonas bei kelintą sezoną jis pradėjo Lietuvos čempionų ekipoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos