„Telšiai“ pasirengimo cikle nepatyrė nė vieno pralaimėjimo © stopkadras

„Telšių“ krepšinio klubas pergale užbaigė pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO–NKL") sezonui.

Telšiškiai šeštadienį išvykoje 100:92 (24:24, 25:28, 36:18, 15:22) palaužė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkus.

Žemaitijos komanda pasiruošimo sezonui ciklo metu nė sykio nepralaimėjo ir pasiekė 6 pergales iš tiek pat galimų.

Šiame susitikime nežaidė „Neptūnas-Akvaservis“ komandos kapitonas Dovydas Romančenko, kuriam ketvirtadienio rungtynėse lūžo nosis.

Pirmajame kėlinyje klaipėdiečiai nesugebėjo sulaikyti 10 taškų pelniusio Ovidijaus Kaminskio, tačiau po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo lygus 24:24.

Iki ilgosios pertraukos Nojaus Mineikio (16 taškų) vedinas „Neptūnas-Akvaservis“ išsiveržė į priekį – 52:49.

Trečiąjį ketvirtį klaipėdiečiai pradėjo pralaimėdami atkarpą 0:11, o kelinį užbaigė turėdami 15 taškų deficitą (70:85).

Po Vytautas Šarakauskas ir Deivido Rasio tritaškių klaipėdiečių deficitas siekė 4 taškus 88:92, tačiau rungtynes sėkmingiau užbaigę „Telšių“ krepšininkai iš uostamiesčio išsivežė pergalę (92:100).

Tai buvo paskutinės uostamiesčio komandos draugiškos rungtynės. Sezoną Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pradės spalio 3-ąją, kai namuose priims „Gargždų“ krepšininkus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 26 (6/10 trit.),  Vytautas Šarakauskas 17 (6 atk. kam.), Deividas Rasys 16 (4 per. kam.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 26 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 34 naud. bal.), Tomas Rimša 18, Mindaugas Norkus 17 (9 atk. kam., 27 naud. bal.), Ignas Razutis 13 (8 rez. perd., 20 naud. bal.), Laurynas Kaveckis 11.