„Tauragė“ iškovojo ketvirtą pergalę © stopkadras

Namuose žaidęs Tauragės krepšinio klubas (4-1) VIKINGLOTO-NKL pasiekė pergalę 91:80 (30:17, 18:21, 23:17, 20:25) prieš Mažeikių „Erelius“ (2-3).

Tai ketvirtoji Tauragės ekipos pergalė iš eilės.

Jau pirmajame kėlinyje namuose žaidę tauragiškiai po Ernesto Serkevičiaus baudų metimų įgijo dviženklę persvarą – 25:15, kurią išlaikė iki ilgosios pertraukos – 48:38.

Trečiajame kėlinyje svečiai po Augustino Venckaus tritaškio buvo sumažinę atsilikimą iki 5 (43:48), tačiau likusią kėlinio dalį užtikrintai laimėję Tauragės krepšinio klubo krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį turėjo solidų pranašumą – 71:55.

Ketvirtajame kėlinyje „Ereliai“ kelis kartus buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio, bet rimtesnio pasipriešinimo nesukėlė ir šeimininkai šventė užtikrintą pergalę – 91:80.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo netoli dvigubo dublio likęs Karolis Babkauskas, kuris per 37 minutes pelnė 12 (4/6 trit.) taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus taip pat atkovojo 4 kamuolius bei mačą baigė fiksuodamas 25 naudingumo balų rodiklį.

Tauragės krepšinio klubas: Deividas Keburys 21, Tadas Sebežiovas 17, Rytis Biliartas 14 (11 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 13, Karolis Babkauskas 12 (9 rez. perd., 25 naud. bal.).

Ereliai: Augustinas Venckus 18, Mantvydas Staniulis 16 (8 rez. perd.), Erikas Jakštys 14, Dovydas Daubaris 12.

Antrąją pergalę VIKINGLOTO-NKL iškovojo įspūdingai mačo pabaigoje rungtyniavęs Molėtų „Ežerūnas“ (2-4).

Molėtiškiai savo aikštėje 79:76 (14:20, 22:28, 19:21, 24:7) įveikė Šakių „Vytį“ (1-5), kuris pralaimėjo penktąjį kartą iš eilės.

Po trečiojo kėlinio „Vytis“ pirmavo 14 taškų persvara (69:55), bet tuomet „Ežerūnas“ pakilo į kovą, kuri baigėsi pergale.

Mantas Šerkšnas pataikė dvitaškį, Dominykas Zupkauskas – tritaškį, Justas Šukelis ir Rokas Juokinis pridėjo dar po dvitaškį ir po atkarpos 9:0 „Ežerūnas“ priartėjo 64:69.

Gabrielius Čelka likus 6 minutėms smeigė tritaškį ir „Vyčiui“ suteikė 8 taškų persvarą, o likus 3,5 min. svečiai dar pirmavo 7 taškais.

Tuomet R. Jokonis įmetė dvitaškį, Dominykas Zupkauskas surinko tris taškus, o Mantas Šerkšnas pataikė visas tris baudas ir „Ežerūnas“ jau pirmavo 77:76.

„Vytis“ užpulti nesugebėjo, todėl likus 5 sek. turėjo prasižengti. D. Zupkauskas įmetė abi baudas, o lemiamas G. Čelkos tritaškis nelietė krepšio.

„Ežerūnas“ vertėsi be Igno Lukošiaus, o „Vytis“ – be Marijaus Užupio, Pauliaus Beliavičiaus, Šarūno Vingelio, Aurelijaus Pukelio, Karolio Kokoškos ir Evaldo Džiaugio.

„Ežerūnas“: Dominykas Zupkauskas 19 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 18, Rokas Jukonis 14 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Justas Šukelis 13, Dominykas Bučas 12.

„Vytis“: Domantas Vilys 18, Gabrielius Čelka 17 (5/6 trit.), Paulius Semaška 13 (1/10 trit.), Rokas Stankevičius 11, Laurynas Miknevičius 9, Justas Sakalauskas 8 (8 atk. kam.).

„Šilutės“ komanda VIKINGLOTO-NKL patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Kęstučio Mačijausko kariauna namie 95:99 (23:29, 19:32, 28:17, 25:21) pripažino Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-1) pranašumą, kuri triumfavo penktąjį kartą paeiliui.

Po dviejų kėlinių „Neptūnas-Akvaservis“ kontroliavo situaciją ir pirmavo 61:42, bet „Šilutė“ sugrįžo į kovą – po trečiojo kėlinio ekipas skyrė jau tik 8 taškai.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms Klaipėdos klubas tvirtai laikė iniciatyvą (95:81), bet „Šilutė“ atsakė spurtu 12:0 ir likus 44 sekundėms priartėjo iki 93:95.

Lukas Kreišmontas suklydo, bet tuo pačiu atsakė ir Omaras Alstonas.

Tuomet „Šilutė“ turėjo prasižengti, o Lukas Kreišmontas prametė antrąją baudą, bet kamuolį puolime sugriebė Vytautas Šarakauskas. Jis pelnė dvitaškį su pražanga, o šeimininkai per likusias sekundes išsigelbėti nepajėgė.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 27 (9/14 metimai), Omaras Alstonas 26 (10 atk. kam.), Andrius Gaidys 15, Paulius Poška 10, Simonas Serapinas 7 (5 rez. perd.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 23 (5/5 trit.), Vytautas Šarakauskas 20 (9 atk. kam.), Nojus Mineikis 17, Deividas Rasys 9.