Taškų lenktynėmis tapusiame mače – „Ežerūno“ pergalė © A.Čižos nuotr.

Dramatišką pergalę NKL ir Baltarusijos turnyre šventė Molėtų „Ežerūno“ krepšininkai.

Mariaus Pociukonio auklėtiniai namuose per pratęsimą 118:111 (26:18, 23:26, 26:22, 26:35, 17:10) pranoko Minsko „Cmoki-2“ ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės, Dominykas Zupkauskas pataikė dvitaškį ir padidino šeimininkų persvarą iki 5 taškų (101:96). Vis tik Uladzislau Blizniukas kitoje atakoje smeigė tritaškį, o likus pusei minutės, jis pridėjo ir dvitaškį bei rezultatą išlygino – 101:101.

„Ežerūnui“ pergalę išplėšti bandė Tauras Ulevičius, bet jo tritaškis tikslo nepasiekė ir susitikimas persikėlė į pratęsimą.

„Ežerūnas“ spurtavo likus 2 minutėms iki mačo pabaigos. Tautvydas Vyšniauskas ir Ignas Lukošius realizavo baudas, dvitaškį pataikė D. Zupkauskas, o šeimininkai laimėjo atkarpą 12:4 bei nutolo 6 taškų persvara – 117:111.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Tautvydas Vyšniauskas pelnė 29 taškus (5/8 dvit., 4/9 trit., 7/7 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir išprovokavo bei užsidirbo po 4 pražangas.

„Ežerūnas“: Tautvydas Vyšniauskas 29 (5/8 dvit., 4/9 trit.), Mantas Šerkšnas 21 (4/5 dvit., 3/7 trit.), Dominykas Bučas 17 (4/4 dvit., 3/5 trit.), Dominykas Zupkauskas 13 (5/9 dvit.), Justas Šukelis 10.

„Cmoki-2“: Uladzislau Blizniukas 24 (5/10 trit.), Daniilas Barysevičius 22 (7/14 dvit.), Aliaksejus Navoičykas 18 (4/8 trit.).