T. Skourtopoulos: Sloukas dalyvaus Pasaulio taurėje © FIBA.com nuotr.

Graikijos nacionalinės komandos treneris Thanasis Skourtopoulos atskleidė, kad gynėjas Kostas Sloukas keliaus į Kiniją ir toliau ruošis su komanda pasaulio čempionatui. Ar jis dalyvaus čempionate paaiškės po galutinių tyrimų.

Po pergalės prieš Jordaniją Graikijos rinktinės strategas sakė, jog tikisi, kad K. Sloukas galės padėti komandai.

„Sloukas antradienį keliaus į Nankiną (Kinija) ir sutiks mus ten. Jis ten bus trečiadienio naktį, todėl prie treniruočių prisidės tik ketvirtadienį. Kitą pirmadienį jau bus šimtu procentų aišku ar jis galės žaisti bei tikimės, kad toks talentingas krepšininkas padės mums čempionate. Tai mūsų nesustabdo nuo geriausio įmanomo žaidėjų pasirinkimo. Mes turime paskelbti galutinę sudėtį iki rugpjūčio 30 dienos. Mes tikimės, kad priėmėme gerus sprendimus renkantis sudėtį. Visi vyrukai sunkiai dirba bei ši konkurencija tarpusavyje yra naudinga mūsų komandai.“

Graikijos rinktinės kandidatų sąrašas: Giannis Antetokounmpo, Vangelis Mantzaris Thanasis Antetokounmpo, Kostas Papanikolaou, Panagiotis Vassilopoulos, Nickas Calathesas, Giannoulis Larentzakis, Ioannis Bourousis, Georgios Papagiannis, Antonis Koniaris, Kostas Sloukas, Ioannis Papapetrou, Georgios Printezis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos