T. Rinkevičius pasidžiaugė žaidėjų disciplina, M. Šernius pernelyg neliūdėjo

T. Rinkevičius pasidžiaugė žaidėjų disciplina, M. Šernius pernelyg neliūdėjo 0 0 2020-01-04 19:51 © fiba.com nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ (10/7) sugrįžo į pergalių kelią. Uostamiesčio klubas namuose 86:73 (20:20, 22:16, 16:19, 28:18) triumfavo prieš Prienų „CBet“ (7/10).

Po šios pergalės „Neptūnas“ bent laikinai pasivijo Panevėžio „Lietkabelį“ ir dalinasi 3-4 vietas. „CBet“ vyrukai per 17 turų iškovojo 7 pergales ir rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Tikėjausi tokių rungtynių. Žiūrint į dabartinę Prienų sudėtį galiu pasakyti, kad tai pajėgi, ambicinga komanda. Manau, jie rodys iki sezono galo gerą krepšinį ir niekam su jais nebus lengva.

Džiaugiuosi, jog pavyko laikytis rungtynių plano. Sekėme savo užduotis, kurios privedė mus prie pergalės“, – po rungtynių kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Tomas Rinkevičius.

„Vienos iš tų rungtynių, kurias pralaimėjome, bet matėsi gerų dalykų. Reikia pasveikinti „Neptūną“ ir jo trenerį, kuris švenčia gimtadienį. Nepaisant 11 pramestų baudų ir prasto tritaškių pataikymo, norėjosi kai kur nebūti minkštais.

Per lėtai įvertinome situacijas, kur turime pranašumus. Leidome iš to „Neptūnui“ įsibėgėti“, – nuogastavo Prienų klubo vairininkas Mantas Šernius.

0 0

Komentarai (0)