T. Cavanaugh – apie iškovotą trofėjų ir ypatingu tapusį Kauną © lkl.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ amerikiečiui Tyleriui Cavanaugh iškovotas „Betsafe-LKL“ čempiono titulas padėjo pamiršti dalį blogų šio sezono įvykių. Dėl nugaros traumos daugiau nei 4 mėnesius krepšinio žaisti negalėjęs aukštaūgis sezono pabaigoje į rotaciją grįžo jau įsibėgėjus kovai dėl paskutinio sezono trofėjaus.

Po penktųjų „Betsafe-LKL“ finalo serijos rungtynių ir atšvęsto titulo T.Cavanaugh kalbėjosi su „Žalgiris TV“ apie užbaigtą antrą sezoną „Žalgiryje“.

„Tai buvo ilgi dveji metai, atvedę prie šio momento. Esu laimingas, kad galėjau būti aikštėje ir kelti trofėjų su komandos draugais, – tikino T.Cavanaugh. – Sezonas buvo labai sunkus, pilnas iššūkių. Daug dalykų sužinojau apie save. Kaip bebūtų, man tai buvo pirma rimta trauma karjeroje, pirmoji operacija, tad būti iškritus iš rotacijos 4–5 mėnesiams buvo labai sunku. Nežinojau, ar pats grįšiu į aikštę šiame sezone ir galėsiu žaisti. Todėl tiesiog buvau laimingas galėdamas tą padaryti. Visi kiti dalykai buvo tik papildomas smagus priedas. Didžiuojuosi, kad atlaikiau iššūkius ir sezoną užbaigiau žaisdamas.“

Šių metų „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose T.Cavanaugh į rotaciją grįžo pusfinalio serijoje su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“. Žaidėjas per paskutines dvejas serijos rungtynes rinko po 14 taškų ir po 2,5 kamuolio. Finale su Viliaus „Rytu“ krepšininkas dvejose rungtynėse pelnė dviženklį taškų skaičių.

Po laimėto titulo T.Cavanaugh įvertino savo ryšį su Kaunu, kuriame praleido du pastaruosius karjeros sezonus.

„Praėję sezonas buvo labai sudėtingas. Norėjau turėti ir patirtį, kai laimime. Šiame sezone pavyko tą pasiekti. Gaila, kad didžiąją Eurolygos sezono dalį buvau traumuotas ir negalėjau to patirti kartu su komanda. Bet man reiškė labai daug, kad LKL atkrintamosiose galėjau būti kartu su komanda ir žaisti šioje puikioje arenoje prieš mūsų sirgalius. Man ir žmonai Kaunas reiškia labai daug – čia šiemet gimė mūsų dukrelė Josephine. Esu labai laimingas dėl visų čia nutikusių prisiminimų. Iškovotas titulas – taip pat buvo labai ypatingas įvykis“, – tikino T.Cavanaugh.

Prasidėjusi vasara lems ir žaidėjo ateitį klube. Kaip teigė pats T.Cavanaugh, abi pusės derina galimas kontrakto pratęsimo sąlygas.

„Viskas priklauso nuo mano agento ir Pauliaus. Jie kalbėsis ir matysime situaciją. Aš tikrai nežinau, kaip viskas susiklostys. Yra tokia galimybė. Bet viskas paaiškės artimiausiu metu. Sužinoję viską, judėsime nuo to taško. Bet kuriuo atveju, esu labai laimingas, kad turėjau galimybę žaisti čia. Jeigu turėsiu galimybę čia žaisti dar vieną sezoną, bus nuostabu. Jeigu ne, džiaugsiuosi, kad viskas baigėsi aukšta nata. Bet, kaip ir minėjau, kol kas nežinau, kokiu keliu viskas pasuks“, – aiškino krepšininkas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos