Sutriuškinimo išvengusi „Fenerbahče“ patyrė dar vieną nesėkmę Eurolygoje © „Zumapress“ nuotr.

Stambulo „Fenerbahče“ (1/4) toliau skęsta pralaimėjimų liūne Eurolygoje. Šį kartą Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje pajėgė sunaikinti triuškinamą deficitą, bet galiausiai rezultatu 55:67 (6:12, 15:29, 20:11, 14:15) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (3/2) krepšininkams.

Labai nerezultatyviame pirmajame kėlinyje „Maccabi“ komanda startavo pelnydamas šešis taškus be atsako, o savo ruožtu „Fenerbahče“ pirmuosius taškus pelnė tik beveik įpusėjus ketvirčiui – 6:2. Antroje ketvirčio dalyje ekipos toliau strigo puolime, tačiau šiek tiek geriau krepšį atakavę šeimininkai sugebėjo įgyti 6 taškų pranašumą – 12:6.

Antrajame kėlinyje kur kas lengviau situacijas susikūręs Tel Avivo klubas netrukus po Scottie Wilbekino dvitaškio susikūrė dviženklę persvarą – 20:9. Ketvirčio viduryje dar aukštesnę pavarą įjungę „Maccabi“ krepšininkai laimėjo atkarpą 15:6 ir padidino skirtumą tarp komandų iki triuškinamo – 35:15.

Antrosios rungtynių pusės pirmąją ataką rezultatyviai užbaigęs Tarikas Blackas padidino šeimininkų persvarą iki 22 taškų – 43:21. Kitoje atakoje tuo pačiu atsakęs Luigi Datome ne tik atstatė iki ilgosios pertraukos buvusį skirtumą, bet ir iniciavo „Fenerbahče“ šturmą, kurio metu atkarpą 20:6 laimėjęs Turkijos klubas aptirpdė atsilikimą iki vienaženklio – 41:49.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai pradėjo dar labiau artėti prie „Maccabi“ – po Nando De Colo tritaškio komandas skyrė tik 5 taškai – 59:54. Visgi netrukus geležinėje gynyboje varžovus įkalinę Izraelio čempionai per likusį rungtynių laiką „Feneriui“ leido pelnyti vos tašką ir susigrąžinę dviženklį pranašumą įtvirtino trečiąją pergalę – 67:55.

„Maccabi“: Omri Casspi (6 atk. kam.) 13 tšk., Nate'as Woltersas (5 rez. perd.) ir Othello Hunteris (5 atk. kam.) po 11 tšk., Tarikas Blackas (15 atk. kam.) 10 tšk., Scottie Wilbekinas 9 tšk.

„Fenerbahče“: Nando De Colo (5 atk. kam.) 13 tšk., Muhammedas Ali ir Derrickas Williamsas (6 atk. kam.) po 11 tšk., Luigi Datome (8 rez. perd., 6 atk. kam.) 9 tšk., Janas Vesely 8 tšk.