Sunkiai taškus rinkęs „Žalgiris“ krito Miunchene © lkl.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (11-18) krepšininkai patyrė pralaimėjimą Eurolygos 29-ojo turo rungtynėse. Andrea Trinchieri komanda Miunchene rezultatu 58:64 (10:18, 11:15, 16:17, 21:14) nusileido vietos „Bayern“ (13-16) ekipai.

Dvitaškiu susitikimą pradėjo Keenanas Evansas, keturis taškus iš eilės surinko Laurynas Birutis, bet tada kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:14 – 6:14. Per paskutines dvi kėlinio minutes po du taškus pridėjo Lukas Lekavičius ir Kevarriusas Hayesas – 10:18.

Puolimas neveikė ir antrame ketvirtyje, per kurį tritaškiais pasižymėjo K.Evansas ir L.Lekavičius, du taškus įsirašė Edgaras Ulanovas, o tris pridėjo K.Hayesas – 21:33.

Po pertraukos tritaškį smeigė Brady Manekas, po du taškus pelnė K.Hayesas, L.Lekavičius ir K.Evansas, bet skirtumas dar labiau išaugo – 30:47. Po dvitaškį dar įmetė L.Lekavičius ir L.Birutis, o B.Manekas dar kartą pataikė iš toli – 37:50.

Penkis taškus iš eilės lemiamo ketvirčio pradžioje surinko B.Manekas, dvitaškį įmetė E.Ulanovas, o K.Evansas tritaškiu sumažino atsilikimą iki vienženklio – 47:56. K.Evansas tuomet sumetė tris tritaškius ir pridėjo dvitaškį, tačiau nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo – 58:64.

„Bayern“: D.Bookeris 20, C.Edwardsas 10, N.Weileris-Babbas 10.

„Žalgiris“: K.Evansas 21, B.Manekas 11, L.Lekavičius 9, K.Hayesas 7 (9 atk. kam.), L.Birutis 6 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 4, D.Giedraitis 0, R.Šmitas 0, E.Sumneris 0, T.Dimša 0, A.Butkevičius 0.