Sumuštas E.Tubutis: „Tikiu, kad teisingumas bus įvykdytas“ © R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Perlo“ puolėjas Einaras Tubutis aikštėje įspūdingai baigė 2019 metus, tačiau tarpušvenčiu nutikę įvykiai jam neleido sėkmingai pradėti 2020 metų.

Gruodžio 26-osios naktį gimtojoje Klaipėdoje E. Tubutis buvo užpultas ir sumuštas trijų vyrų. Krepšininkui lūžo akiduobė ir abu žandikauliai, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Didžiausias metų šventes Tubutis pasitiko VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos savaitės ir mėnesio MVP titulais, o paskutinėse rungtynėse su Šilalės „Lūšimi“ surinko 51 naudingumo balą bei pasiekė sezono rekordą.

Po užpuolimo E. Tubutis atsidūrė ligoninėje, kurioje jam buvo atlikta operacija. Jis į namus buvo išleistas praėjusį ketvirtadienį, o šeštadienį jį aplankė žaisti rungtynių į Palangą vykusi „Perlo“ ekipa.

Pats krepšininkas pasakoja, kad po incidento išgyveno itin sunkų laikotarpį.

„Tikrai labai nemaloni situacija, tikrai sunkios paskutinės kelios savaitės. Bet su šiuo įvykiu dirba policija ir tikiu, kad teisingumas bus įvykdytas. Svarbiausia, kad sulaukiau labai daug palaikymo tiek iš artimųjų, tiek iš visų aplinkinių. Tikrai labai daug pasitikėjimo parodė ir visa „Ryto“ organizacija, kuriai labai noriu padėkoti už pasitikėjimą šiuo sunkiu metu.

Namuose esu jau nuo ketvirtadienio, gydymas vyksta sklandžiai, teko turėti vieną rimtesnę operaciją, tačiau viskas pavyko ir daugiau operuoti neprireiks“, – svetainei „nklyga.lt“ sakė Einaras Tubutis.

„Perlas“ kurį laiką turės verstis be savo vieno pagrindinių krepšininkų. Kol kas dar nėra aišku, kada E. Tubutis galės grįžti ant parketo.

„Dabar dar sunku pasakyti tikslius skaičius, bet bent jau judėti be kontakto galėsiu už 2-4 savaičių, o paskui laukia keli mėnesiai treniruotėse, o po to ir rungtynėse su apsaugine kauke“, – teigė „Perlo“ krepšininkas.

E. Tubučiui šį sezoną reikėjo derinti žaidimą ir „Perlo“, ir „Ryto“ komandoje. Per pasiruošimą sezonui ir sezono pradžioje jis buvo su „Ryto“ komanda, o vėliau susikoncentravo į VIKINGLOTTO-NKL kovas.

Krepšininkas „Perlo“ ekipoje labiausiai iškilo po permainų vyriausiojo trenerio poste, kai Gintautą Vileitą pakeitė Edvinas Justa. Šis strategas prie komandos stojo gruodžio mėnesį, kuomet E. Tubutis ėmė rodyti įspūdingus skaičius.

„Man, kaip žaidėjui, svarbiausia yra trenerio pasitikėjimas. Tiek prieš, tiek po pasikeitimų aš tai jaučiau ir labai to pasikeitimo nesureikšminčiau. Aišku, gal pasikeitus žaidimo stiliui esu labiau išnaudojamas ten, kur geriau jaučiuosi“, – sakė puolėjas.

E. Tubutis gruodžio mėnesį per penkerias sužaistas rungtynes aikštėje praleisdavo daugiausiai laiko lygoje – po 36,6 min.

Jis vidutiniškai pelnydavo po 20,8 taško, atkovodavo po 11,4 kamuolio, atlikdavo po 3,8 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 3,2 kamuolio, blokuodavo po 1,6 metimo ir surinkdavo po 36,6 naudingumo balo.

„Nemanau, kad kažkoks vienas dalykas labai nulėmė visą šį mano pakilimą. Manau, kad labiausiai reikėjo tiesiog laiko pasiekti savo geriausią formą. Tikrai gavau labai daug patirties treniruojantis ir gaunant šansus rungtynėse su „Ryto“ komanda, tačiau natūralu, kad neturėjau tiek daug žaidimo praktikos ir šiek tiek reikėjo laiko.

Rungtynėse su Šilalės komanda tikrai nebuvo tokių minčių, kad jaučiuosi psichologiškai ar fiziškai labai gerai, tačiau tiesiog aikštelėje žinojau savo vietą, priimdavau teisingus sprendimus ir viskas man atrodė aišku“, – pasakojo klaipėdietis.

Be E. Tubučio likusi „Perlo“ komanda VIKINGLOTTO-NKL yra laimėjusi 13 kartų ir pralaimėjusi 11 kartų, o su tokiu rezultatu užima penktąją vietą.


Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos