Sugrįžtančiose NKL kovose artėja svarbus metas © V.Kuralavičiaus nuotr.

Po šventinės savaitės pertraukos grįžtančios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos kovos artėja link antrojo rato kulminacijos. Lygos komandoms liko sužaisti po 5-6 rungtynes, o po jų turnyre ekipos išsiskirs į dvi grupes.

Sužaidus po 28 rungtynes aštuonios stipriausios pirmenybių ekipos susiburs į vieną grupę, o likusios septynios – į kitą. Tuomet jos tarpusavyje su kiekviena varžove sužais po dvejas rungtynes, taip rungtyniaus likusius du ratus ir baigs reguliarųjį sezoną.

Jau dabar aišku, kad po antrojo rato į stipresniųjų komandų grupę pateks trys geriausios ekipos: „Telšiai“ (20-2), Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (18-4) ir „Šilutė“ (16-7). Labai arti to yra ir Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (15-7).

Tarp likusių komandų intrigos lieka kur kas daugiau, kadangi 5-12 vietose esančias ekipas skiria tik keturios pergalės, o 6-11 pozicijas užimančius klubus – vos du laimėjimai.

Prasčiausias galimybes prasibrauti į stipresniųjų komandų aštuonetuką turi po šešias pergales surinkusios „Jonava“, Tauragės krepšinio klubas ir Šilalės „Lūšis“. Jos nuo aštuntosios vietos atsilieka keturiomis pergalėmis.

Antrasis reguliariojo sezono ratas baigsis sausio 18-ąją.

Po ketvirtojo pirmenybių rato prasidės atkrintamosios varžybos, į kurias pateks 12 stipriausių komandų.

Aštuntfinalyje varžysis 5-12 vietose liksiančios ekipos, o nuo ketvirtfinalio į kovą stos ir 1-4 pozicijas užimsiančios komandos.

Po aštuntfinalio ir ketvirtfinalio vyks finalo ketvertas, kuris numatytas paskutinį balandžio savaitgalį.

Šios savaitės turas įvyks neįprastu grafiku – komandos rungtynes sužais ne ketvirtadienį ir šeštadienį, o šeštadienį ir sekmadienį.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos