„Sūduva-Mantinga“ patyrė nesėkmę Šilutėje © „Sūduva-Mantinga“ nuotr.

Nesėkmę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (10-3) krepšininkai.

Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 70:84 (14:17, 25:18, 13:26, 18:23) nusileido Šilutės „Šilutės“ (10-3) krepšininkus.

Marijampoliečiai po ilgosios pertraukos išėję susikaupę ir po keturių Šarūno Beniušio taškų paeiliui įgijo 8 taškų persvarą (43:35), tačiau šilutiškiai nebuvo linkę pasiduoti.

Omaras Alstonas ir Byronas Sanfordas pataikė po dvitaškį, šeimininkai spurtavo 8:0 bei išlygino rezultatą – 43:43. Trečiajame kėlinyje dar vieną sėkmingą atkarpą surengusi „Šilutė“ lemiamą ketvirtį pasitiko turėdama 9 taškų persvarą (61:52).

Ketvirtajį kėlinį sėkmingiau taip pat pradėjo „Šilutė“. Ernestas Sederavičius įkrovė iš viršaus, Simonas Serapinas bei O. Alstonas pridėjo po dvitaškį ir šeimininkų pranašumas ūgtelėjo iki 12 taškų – 67:55.

Per likusią rungtynių dalį „Sūduva-Mantinga“ lemiamo spurto surengti nesugebėjo ir nepriartėję prie varžovų turėjo pripažinti „Šilutės“ pranašumą.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodęs B. Sanfordas pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Marijampoliečiams šiose rungtynėse nepadėjo Justinas Jogminas bei Julius Liesis.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 19 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Omaras Alstonas 15 (7/11 dvit., 8 atk. kam.), Andrius Gaidys 14, Linas Lekavičius 11 (3/6 dvit.), Simonas Serapinas 10 (5/5 dvit., 0/4 tirt.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 23 (10/12 dvit., 8 atk. kam.), Jonas Zakas 11 (1/7 dvit., 2/5 trit.), Edvinas Jezukevičius 10.