Stadione apsilankę „Žalgirio“ žaidėjai: „Jaučiasi kitokia futbolo dvasia“ © zalgiris.lt nuotr.

Lietuvos vicečempionai „Kauno Žalgirio“ futbolininkai savaitgalį sugrįžo į atnaujintą Dariaus ir Girėno stadioną, kuriame Lietuvos čempionato 10-ojo turo rungtynėse rezultatu 3:0 įveikė Marijampolės „Sūduvą“ ir iškovojo penktą pergalę.

Pirmosiose sezono rungtynėse Dariaus ir Girėno stadione žalgiriečiai sulaukė gausaus palaikymo – rungtynes stebėjo 1500 žiūrovų, o tai leido pakartoti klubo lankomumo rekordą aukščiausioje šalies lygoje.

Tarp žiūrovų tribūnose buvo galima rasti ir krepšinio pasaulyje gerai žinomų veidų – rungtynes gyvai stebėjo Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos vyr. treneris Kazys Maksvytis, stadione reguliariai besilankantis komandos kapitonas Edgaras Ulanovas, buvęs žalgirietis ir treneris Darius Maskoliūnas. 

„Jeigu komanda žaidžia Kaune ir nesutampa su mūsų rungtynėmis, apsilankau stadione. Jeigu žaidžia išvykoje, žiūriu per internetą ir šiame sezone praleidau gal tik dvejas rungtynes“, – „Žalgiris TV“ pasakojo E.Ulanovas.

„Pats čia esu jau ne pirmą kartą, visada smagu čia. Lyginant su kitais stadionais, kuriuose esu buvęs Lietuvoje – nepalyginsi. Jaučiasi visiškai kitokia futbolo dvasia ir aura, nors žmonių stadionuose matyti norėtųsi daugiau. Manau, kad ir patys žaidėjai mėgaujasi žaisdami čia“, – savo įspūdžiais dalinosi krepšininkas.

Gerą įspūdį stadionas bei rungtynės paliko ir komandos strategui K.Maksvyčiui, kuris dvikovą stebėjo kartu su D.Maskoliūnu.

„Labiausiai domiuosi Anglijos futbolu, nuo studentų laikų palaikau „Manchester United“ komandą. Čia atvykau pirmą kartą, norėjosi pažiūrėti kaip atrodo Dariaus ir Girėno stadionas, lietuviškas futbolas ir „Kauno Žalgiris“. Atmosfera smagi, stadionas naujas, viskas šviežia. Manau, kad žiūrovai irgi turi priprasti, o kai jų bus dar daugiau, visiems bus dar smagiau“, – svarstė treneris.

Stadione rungtynes žiūrėjo ir per pertrauką pagerbta buvo visa Kauno „Žalgirio“ dublerių komanda, dvikovos išvakarėse tapusi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) nugalėtoja. Pertraukos metu jaunieji žalgiriečiai žengė ant stadiono vejos, o ten juos pasveikino Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Tadas Metelionis ir „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo prezidentas Mantas Kalnietis.

Artimiausias rungtynes Dariaus ir Girėno stadione „Kauno Žalgiris“ žais gegužės 4 d. 19.00 val. su lygos lyderiu „Panevėžio“ klubu.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos