Spalio mėnesio LKL MVP tapęs R. Miniotas: „Galvoti apie karjeros šuolį dar nesinori“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate praūžė jau antrasis sezono mėnuo – spalis, todėl atėjo laikas apdovanoti naudingiausią šio mėnesio pirmenybių žaidėją.

Šiuos laurus susižėrė Prienų „CBet“ ekipos puolėjas Regimantas Miniotas. Neįmenama mįsle varžovams tapęs prieniškių lyderis per visas keturias praėjusį mėnesį žaistas rungtynes pasižymėjo dvigubais dubliais,  o tai atsispindi ir statistinėse eilutėse – vid. 19,5 taško ir 14,3 atkovoto kamuolio.

Pagal naudingumo balus arčiausiai R. Minioto buvo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ puolėjas Julius Kazakauskas, tačiau šių žaidėjų vidurkius skyrė kiek daugiau nei 9 naudingumo balai – R. Miniotas rinko po 30,5, kai J. Kazakauskas – „tik“ po 21,3.

24-erių 208 cm ūgio krepšininkas džiaugėsi sulaukęs tokio įvertinimo, tačiau pažymėjo, kad jam svarbu ir tai, kaip kol kas atrodo „CBet“ ekipa, esanti įnirtingoje kovoje dėl 3-6 pozicijų turnyrinėje lentelėje.

„MVP apdovanojimas man reiškia daug, malonu jį gauti, bet svarbiausia yra tai, kad komanda laimi, nesame lentelės dugne. Pergalės ir geras žaidimas prie to prisideda“, – kalbėdamas su LKL.lt teigė geriausias spalio mėnesio žaidėjas.

Kas galėjo lemti tokį aukštaūgio dominavimą „Betsafe-LKL“ arenose?

„Viskas susidėjo – treneris liko iš praeitų metų, sistema ta pati, todėl žinant ją yra lengviau žaisti. Komandos komplektacija irgi gera – visi esame susirinkę vienam tikslui.

Prisidėjo ir darbas vasarą. Daugiausiai dirbau ties fizine kondicija, jėga ir svoriu, nes to trūko. Nepasakyčiau, kad dirbau tik tam, tobulinau viską po truputį, nes dar daug ko trūksta – kažkurio vieno aspekto stipriai neišskyriau, tokios prabangos neturiu“, – apie savo patobulėjimo priežastis užsiminė Prienų komandos vedlys.

R. Miniotas neslepia, kad sėkmingas žaidimas jau spėjo priversti varžovus rodyti didesnį dėmesį gynyboje, tačiau tai neretai atveria daugiau galimybių ir kitiems Prienų klubo krepšininkams.

„Tai jaučiasi. Matosi, kad priešininkai daugiau akcentuoja gynybą prieš mane ir neleidžia taip laisvai žaisti, kaip tai buvo leidžiama iki šiol, – pažymėjo krepšininkas. – Bet ir mes nestovime vietoje, randame kažkokias išeitis ir bandome prisitaikyti prie važovų, lygiai taip pat ieškome būdų juos pergudrauti.“

„CBet“ ekipoje be R. Minioto kol kas įspūdingai atrodo ir dar vienas žaidėjas – legionierius iš JAV Marquisas Wrightas.

Įžaidėjas per rungtynes kol kas išdalina po kiek daugiau nei 5 rezultatyvius perdavimus, sukurdamas progų ir po krepšiu dominuojančiam komandos draugui, tačiau pastarasis vieno bendraklubio, padedančio jam tempti komandą į priekį, neišskyrė. Anot jo, Prienų ekipoje tokių žaidėjų yra daug.

„Nepasakyčiau, kad būtent Marquisas yra atsakingas už tai, labiau visa komanda – Dominykas Domarkas, Mindaugas Sušinskas, M. Wrightas – jie visi negaili man perdavimų ir nemanau, kad jie pasakytų, jog aš gailiu jiems. Žiūrime, kuris yra geriausioje situacijoje – tas žmogus ir žaidžia, daro rezultatą“, – apie ryšius su komandos draugais kalbėjo Prienų ekipos lyderis.

Natūralu, kad išlaikęs tokius skaičius ne tik sezono pradžioje, bet ir jam įsibėgėjus, R. Miniotas turėtų sulaukti skambučių ir iš daugiau klubų. Galbūt šie metai jam taps lūžio metais?

„Į tokią galimybę nežiūriu, reikia pabaigti sezoną, nes dar vyksta tik pirmasis ratas. Kaip gausis, taip, viskas bus gerai. Reikia stengtis išlaikyti tą formą ir komandinius rezultatus. Galvoti apie karjeros šuolį dar nesinori, nes tai gali baigtis kitą savaitę ar po mėnesio, o tada vėl nebūsiu niekam įdomus“, – pokalbio pabaigoje teigė R. Miniotas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...