Skystu auklėtiniu žaidimu pasipiktinęs M.Šernius: turime augintis raumenis

Skystu auklėtiniu žaidimu pasipiktinęs M.Šernius: turime augintis raumenis 0 0 2019-11-10 19:43 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Sekmadienį „Šiaulių“ ekipa įsirašė trečią pergalę LKL čempionate, namuose 84:69 nugalėjusi Prienų „CBet“ klubą.

Po mačo šeimininkų strategas Antanas Sireika kalbėjo:

„Nelengva vėl žaisti su tokia pačia komanda, dabar vyksta tarsi atkrintamosios varžybos.

Kaip ir visada - buvo dalykų, kurie džiugina ir liūdina. Labai daug klaidų, bet buvo ir gražių momentų tiek gynyboje, tiek puolime.

Visos rungtynės yra svarbios, galbūt šiandien buvo sudėtingiau nuteikti žaidėjus, nes pirmą mačą prieš Prienų klubą mes laimėjome.

Kalbant apie zoninę gynybą, galiu pasakyti - griauti yra lengviau nei statyti. Manęs varžovai nelabai nustebino, nebent tai, kad kai „užeina“ žmogui, jis gali pataikyti iš bet kokios padėties, kalbu apie Ulecką.“

Prieniškių treneris Mantas Šernius išskyrė pralaimėjimo priežastis:

„Po prieš kelias įvykusio mačo norėjau, kad komanda ne taip pradėtų šį susitikimą. Fiziškumo lygis buvo žemesnis nei praeitame mače.

Neišpildėme savo tikslų ir ką buvo iš anksto susitarę - žaisti prieš „Šiaulius“ kietai ir agresyviai.

Nesmagu antrą mačą iš eilės pralaimėti varžovams dėl fiziškumo. Varžovai kiek nustebino su zonine gynyba, turėjome prie jos skubiai prisitaikyti.

Gal tai ir nulėmė, kad šiauliečiai įgavo 10 taškų pranašumą.

Ekipos naujokas K.Kerras turėjo nedaug treniruočių su komanda, tačiau džiaugiuosi, kad jis šiandien žaidė drąsiai ir kontroliavo ekipą daug geriau, nei kai kurie kiti žaidėjai.

Kuo toliau, tuo labiau suprantu, jog mūsų jaunieji įžaidėjai persikėlę iš žemesnių lygio sunkiai prisitaiko prie LKL greičio ir fiziškumo. Turime augintis raumenis.“

0 0

Komentarai (0)