Š.Jasikevičius: „Zenit“ tikrai tampa didžiule jėga“

Š.Jasikevičius: „Zenit“ tikrai tampa didžiule jėga“ 1 0 2020-03-04 10:01 © stopkadras

Kauno „Žalgirio“ ekipa neturi kada atsipūsti. Po vakarykštės pergalės Eurolygos turnyre prieš Maskvos srities „Chimki“ Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šiandien ryte išskrido į Sankt Peterburgą, kur ketvirtadienį susikaus su „Zenit“ komanda.

Prieš kelionę kauniečių vairininkas išskyrė naujojo stratego reikšmę varžovų ekipoje.

„Manau, kad „Zenit“ pradeda žaisti Xavi Pascualio žaidimą - labai apgalvotą ir organizuotą. Jie nusileido „Bayern“, tačiau tai buvo nelogiškas pralaimėjimas, kadangi Rusijos komandos krepšininkai laisvi metė 20 tritaškių, kurių nepataikė.

Matosi, kad Sank Peterburgo puolimas pagerėjo, nes X.Pascualis visada garsėjo, kaip treneris, turintis didelį skaičių pasirinkimų kiekvienam žaidėjui.

Užtat dabar taip ir gaunasi, kad A.Hollinsas pradeda prie jo blizgėti. Treneris sukuria žaidėjui galimybes mesti į krepšį, o komanda pradeda darniau žaisti puolime. Gynyboje jie ir taip buvo visai neblogi, Plazos laikais rusai užtikrintai atrodė besigindami nuo varžovų atakų.

Su X.Pasqualio atėjimu „Zenit“ tikrai tampa didžiule jėga.

Varžovų įžaidėjai - tradiciniai, labiau besistengiantys įtraukti komandos draugus į žaidimą, o ne atakuoti krepšį.

Gynėjų ir lengvųjų krašto puolėjų tarpe yra nemažai metikų, tas pats ir M.Ponitka, kuris Kaune nulėmė rungtynių likimą. Dabar „Zenit“ stengiasi daugiau remtis ir G.Ayono bei W.Thomaso paslaugomis“, - aiškino Š.Jasikevičius.

1 0

Komentarai (0)