Š.Jasikevičius: žaisime prieš geriausią Europos komandą

Š.Jasikevičius: žaisime prieš geriausią Europos komandą 0 0 2020-02-05 09:31 © stopkadras

Kauno „Žalgirio“ vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius antradienio vakare triumfavo prieš Pirėjo „Olympiacos“, o ankstų trečiadienio rytą jau atsakinėjo į žurnalistų klausimus apie laukiantį Eurolygos susitikimą prieš Stambulo klubą.

„Šiuo metu „Anadolu Efes“ yra geriausia Europos komanda, kuri laimi prieš pajėgiausius varžovus išvykose. Turkai žaidžia stabiliai, turi aiškius lyderius.

Kai reikia, ši ekipa gali dėti žingsnelį gynyboje, dar labiau pakyla jų intensyvumas bei taip perlaužiamos kai kurios rungtynės.

Visos komandos supranta „Anadolu Efes“ lyderių svarbumą, bet nelabai kas gaunasi.

Mums reikės perlipti per save ir suprasti, jog negalime kovoti varžovai taškų lenktynėse, rizikuoti taip pat nelabai yra kur“, - sakė treneris, išskyręs varžovų lyderį.

„Mano manymu, Shane'as Larkinas šiuo metu yra geriausias Europos žaidėjas.

Mes žinome, jog žaidžiame gerą atkarpą ir reikia ją kuo ilgiau išlaikyti. Visada aiškiname žaidėjams, kur mes esame ir kad galime mėgautis situacija, tačiau nereikia pamiršti, jog esame „Žalgiriukas“, su savo ribomis ir daugelyje Eurolygos rungtynių turime perlipti per save, kad pasiektume pergales“, - aiškino Š.Jasikevičius.

Į Turkiją kauniečiai vešis ir puolėją Jocką Landale'ą, kuris prieš „Olympiacos“ negalėjo žaisti dėl viruso.

0 0

Komentarai (0)