Š.Jasikevičius: „Toks Luko kėlinys mums įžiebė viltį“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Eurolygos turnyre Kauno „Žalgirio“ ekipa iškovojo antrą pergalę iš eilės, namuose 73:69  nugalėjusi Tel Avivo „Maccabi“ komandą.

Po rungtynių kauniečių strategas gyrė puikiai sužaidusį auklėtinį Luką Lekavičių

„Sveikinu „Žalgirio“ fanus su Naujaisiais metais ir dėkoju už tokį įspūdingą palaikymą. Yra kažkas nuostabaus, kai prieš mėnesį išperkami bilietai. Gal ir iš užsienio sugrįžusiems lietuviams kažkokia šventė gavosi.

Labai keistos rungtynės, gal ir gerai. Kaip matėte, aikštelėje nebuvo labai daug aukšto lygio krepšinio, bet Eurolygoje labai svarbu tokius mačus laimėti. Užsikabinome už „Maccabi“ suteikti šanso ir juo pasinaudojome.

Buvo keista, kai išėjome taip - visur vėlavome ir pralaimėdavome 50/50 kamuolius. Bet yra kaip yra ir šiandien už viską yra svarbesnis tas taškelis.

Trečiajame kėlinyje gal kiek atradome ramybę puolime ir suradome lyderį, kuris pataikė ir pradėjo organizuoti žaidimą. Toks Luko ketvirtis mums įžiebė viltį. Kai jis įmetė tritaškį, atrodė, jog perlaužėme rungtynes, bet prasidėjo labai grubios klaidos gynyboje ir „Maccabi“ vėl sugrįžo į mačą.

Pirmoje susitikimo pusėje abu įžaidėjai atrodė labai prastai, neįvesdavo kamuolių ir nuo to buvo tik sunkiau komandai. Gerai, kad viskas pasikeitė“, - kalbėjo Š.Jasikevičius.